Cooler CPU Noctua NH-U12A CHROMAX BLACK






доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 5990грн
| Тип Вихід | Для CPU універсальный (Intel & AMD) |
|---|---|
| Конструкція | Баштовий |
| Радіатор | Алюміній з мідними тепловими трубками |
| Підсвітка LED | Немає |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
NH-U12A chromax.black - це повністю чорна версія відміченого нагородами безшумного кулера для процесора NH-U12A преміум-класу від бренду Noctua.
Завдяки перевіреній асимметричной однобашенной конструкції радіатора і новим вентиляторам NF-A12x25 PWM, кулер забезпечує найкращі в своєму класі характеристики охолодження і чудову безшумність. Версія chromax.black з чорними вентиляторами і радіатором з чорним покриттям поєднує ці переваги з елегантним незаметним зовнішнім виглядом.
Знаменитий мультисокет системи кріплення SecuFirm2, якісна термопаста NT-H1 від Noctua і 6-річна гарантія роблять NH-U12A chromax.black відмінним вибором для ентузіастів.
Цей кулер відмінний варіант для тих, хто ищет 120-міліметровий кулер, сумісний з різними пакетами, які при цьому можуть конкурувати за характеристиками з 140-міліметровими.
Комплект поставки:
- Чорний радіатор NH-U12A
- 2x преміум-вентилятори NF-A12x25 PWM chromax.black
- 2x малошумний адаптер NA-RC14 (L.N.A.)
- 4-контактний розгалужувач PWM NA-YC1
- Високоякісна термопаста NT-H1
- Чорний монтажний комплект SecuFirm2™
- Металевий бейдж Noctua на корпус
Характеристики:
| Артикул | NH-U12A CHROMAX.BLACK |
| Гарантія | 48 мес |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна регистрации бренда | Австрія |
| Код УКТ ВЕД | 8414591500 |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Частота обертання | 450 ~ 2000 об / мин ± 10% |
| Живлення | 12В |
| Разміри | 158 х 125 х 112 мм |
| Вага | 760 гр |
| Максимальний TDP | 160W |
| Колір | Чорний |
| Раз’ємы живлення | 4-pin PWM |
| Сокет | Intel LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA2011, LGA2066 AMD AM4, AM3(+), AM2(+), FM1, FM2(+) |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | ≤22,6 dB(A) |
| Тип підшипника | Подшипник масляного тиску (SSO) |
| Висота СО | 158 мм |
| Товщина вентилятора, мм | 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Вага в упаковці | 1.7 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Глубина в упаковці (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 22 |





