Cooler CPU Noctua NH-U12S redux, S-1700/1200/115x/AM4/AM5








доставка в магазин 1-3 дні
Акція-СУПЕРЦІНА
| Тип Вихід | Для CPU універсальный (Intel & AMD) |
|---|---|
| Конструкція | Баштовий |
| Радіатор | Алюміній з мідними тепловими трубками |
| Підсвітка LED | Немає |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
NH-U12 Redux - перший процесорний кулер серії REDUX в асортименті Noctua. В якості основи для цієї моделі була обрана перевірена модель NH-U12S, від якої новинка відрізняється більш скромною комплектацією, меншою кількістю теплових трубок (4) і іншим, більш виробничим вентилятором (NF-P12 redux-1700 PWM), із-за чого все посилення ніяк не скаже на ефективність кулера.
В комплекті: основні кріплення для більшості сучасних сокетів (нет TR4), інструкція, термопаста вже нанесена на контактну площадку.
Дизайн кулера стандартный для башенных рішень. Конструкція виконана за симметричною U-подібною схемою. Пластини мають характерні вирізи для оптимізації повітряного потоку. 4 теплових трубки рівномірно розподілені по радіатору. На верхню частину встановлена ??металева декоративна пластина. Алюмінієвий радіатор складається з 50 пластин, які нанизані на медні нікеловані теплотруби. Бокові сторони радіатора частково закриті, що дозволяє повітряному потоку проходити ущільнення, а не виходити по шляху найменшого спротиву. Основа виконана у вигляді медної нікельованої теплорозподільної площадки, до якої припаяні теплотрубки. До заснування кулера жорстко прикручена прижимна пластина з двома підпружиненими винтами - під час установки не потрібно додатково фіксувати прижимну пластину, що в тісному корпусі може створити додаткові проблеми. При необхідності цю пластину можна замінити. Для цього виробник передбачив отверстие під отвертку в середині радіатора. 120 мм вентилятор NF-P12 redux-1700PWM, підключається до материнської плати 4-х контактним штекером з управлінням швидкістю через PWM. Модель має 9 лопастей, виконаних за фірмовою технологією Noctua Vertex-Control.
Характеристики:
| Артикул | NH-U12S redux |
| Гарантія | 48 мес |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна регистрации бренда | Австрія |
| Код УКТ ВЕД | 8414591500 |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Частота обертання | 450 ~ 1700 об / мин ± 10% |
| Живлення | 12В |
| Разміри | 158 х 125 х 71 мм |
| Вага | 710 гр |
| Максимальний TDP | 160W |
| Колір | Сірий |
| Раз’ємы живлення | 4-pin PWM |
| Сокет | Intel LGA2066, LGA2011-0 & LGA2011-3, LGA1700, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150 AMD AM4 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 25,1 dB(A) |
| Тип підшипника | Підшипник масляного тиску (SSO) |
| Висота СО | 158 мм |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Вага в упаковці | 1.7 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Глубина в упаковці (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 22 |





