Cooler CPU PCCOOLER DA360 PRO ARGB Digital WH (DA360Pro-WHAWXL-GL) СВО, LGA1851/1700/1200/20XX/AM5/4








доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 3296грн
Cеред модельного ряду рідинних охолоджувачів від PcCOOLER DA360 Pro ARGB Dispaly з TDP 315W є одним з найпотужніших на ринку. DC360 Pro ARGB Display WH здатен охолодити майже всі сучасні гарячі процесори. Іноваційний тихий трьохфазний двигун помпи з 12 котушками, з широкою мідною безшовною основою, зі швидкістю обертів до 2500 та покращеною мікроканальною конструкцією забезпечують оптимальний потік тепловідводу і якісне охолодження. Три потужних чорних ARGB 120мм HB ШИМ вентилятори, вже встановлені на радіатор, з регульованою швидкістю обертів від 500 до 2500 обертів з високим показником повітряного потоку - 90,56CFM та повітряним тиском 4,07 mm H2O, демонструють тиху роботу - від 16 до 39дБа. У багатому комплекті постачання є все необхідне, а оновлені монтажні комплекти з металевою посилюючою пластиною забезпечують зручну установку та безпечне активне охолодження. Для DC360 Pro ARGB Display BK виробник пропонує два варіанти кольорів - чорний та білий. Сучасний дизайн кулера чорного кольору з вентиляторами з яскравим ARGB підсвічуванням та з 2,4" IPS дисплеєм з роздільною здатністю екрана 240x320, 60Hz та з можливістю обрати свою власну тему для відеозображення (MP4, GIF, JPG,PMG) додадуть Вашій системі дуже яскравий сучасний вигляд. Монітор дозволяє проводити моніторинг стану системи в реальному часі. Для його підключення потрібно приєднати кулер до материнської плати через USB2.0 - невдовзі після цього система автоматично відкриє діалогове вікно завантаження з браузера, виберіть каталог збереження для завантаження інсталяційного файлу.
Характеристики
| Part number | DC360Pro-WHAWXY-GL |
| Назва | DC360 Pro ARGB Display WH |
| Термін гарантії | 3years |
| Країна походження | China |
| Код УКТ ВЭД | 8414592098 |
| розмір вентилятора | 3*120х120х25 |
| швидкість обертання вентиляторів | 500-2500±10% |
| Адаптер вентилятора | 4-PIN PWM |
| Адаптер насоса водяного охолодження | 4pin |
| Габарити без упаковки | radiator dimension 394*120*27 |
| вага нетто | 2000g |
| вага брутто | 2400g |
| сумісність | intel LGA:115X/1200/1700/1851/20XX AMD: AM4/AM5 |
| Power connector | 4-PIN+3-PIN |
| TDP | 315W |
| LED type/color/adapter | ARGB |
| рівень шуму | <33,8dB(A) |
| Bearing Type | FDB |
| кількість вентиляторів | 3 pcs |
| Колір | білий |
| Комплект поставки | 3*F5 R120 OC ARGB fans+ radiator/screws/back plate |
| ширина вентилятора | 25мм |
| Довжина трубки | 400мм |
| Материали | ABS+METAL |
| EAN | |
| Ширина окремої коробки (см) | 14.6 |
| Глибина окремої коробки (см) | 20.5 |
| Висота окремої коробки (см) | 44.2 |





