HATOR Hyреrpunk Truedots Hybrid ANC Black (HTA431) TWS навушники вкладиши з мікрофоном,Bluetooth 5.3

Фото HATOR Hyреrpunk Truedots Hybrid ANC Black (HTA431) TWS навушники вкладиши з мікрофоном,Bluetooth 5.3
Фото HATOR Hyреrpunk Truedots Hybrid ANC Black (HTA431) TWS навушники вкладиши з мікрофоном,Bluetooth 5.3Фото HATOR Hyреrpunk Truedots Hybrid ANC Black (HTA431) TWS навушники вкладиши з мікрофоном,Bluetooth 5.3 #1Фото HATOR Hyреrpunk Truedots Hybrid ANC Black (HTA431) TWS навушники вкладиши з мікрофоном,Bluetooth 5.3 #2Фото HATOR Hyреrpunk Truedots Hybrid ANC Black (HTA431) TWS навушники вкладиши з мікрофоном,Bluetooth 5.3 #3Фото HATOR Hyреrpunk Truedots Hybrid ANC Black (HTA431) TWS навушники вкладиши з мікрофоном,Bluetooth 5.3 #4
1199грн
Код товару:50756
Доставка зі складу


доставка в магазин 1-3 дні

Замовлення від 2 шт :

  • ціна за шт : 1113грн
ВидГарнітура (навушники з мікрофоном)

Опис:

HATOR Hyperpunk Truepods Hybrid ANC — це ідеальний вибір для тих, хто цінує чистий звук у будь-якій ситуації. Завдяки системі гібридного активного шумозаглушення навушники забезпечують захопливий досвід прослуховування навіть у шумному оточенні. Ідеально підходять для роботи, подорожей та мобільного геймінгу.

Комплекс гібридного активного шумозаглушення, оснащений шістьма мікрофонами (по три в кожному навушнику), забезпечує ефективний бар'єр для навколишнього шуму. Ви будете чути тільки те, що потрібно вам.

Прозорий режим.

Дозволяє чути навколишнє середовище, коли це необхідно, забезпечуючи безпеку та зручність.

Bluetooth 5.4

Стабільний і надійний зв'язок, що забезпечує якість прослуховування з мінімальними затримками.

Low Latency: 40 мс.

Просте та інтуїтивне сенсорне управління для дзвінків і мультимедіа.

Автономність: до 25 годин.

Довготривала робота без підзарядки, щоб музика та розваги були завжди поруч.

Підтримка HATOR SYNC Hub дає змогу тонко налаштовувати звук, підлаштовуючи гарнітуру під особисті вподобання.

Характеристики:

Артикул HTA431
Бренд HATOR
Країна реєстрації бренду Україна
Країна-виробник товару Китай
Гарантія 12 місяців
Код УКТ ЗЕД 8518300090
Тип навушників TWS (2 окремо)
Особливості Android-сумісність
Apple-сумісність
З активним шумозаглушенням
З вологозахистом
Інтерфейс під'єднання Bluetooth 5.4
Мікрофон Вбудований
Колір Black
Підтримка кодеків AAC
SBC
Вид Гарнітура
Тип кріплення З кріпленням у вухах
Інтерфейс зарядки USB Type-C
Функції та можливості Функція відповіді на дзвінок
Функція плеєра
Діапазон частот навушників, Гц 10 - 20 000
Матеріал амбушур Силікон
Радіус дії, м 10
Імпеданс, Ом 32
Акустичне оформлення Закриті
Додаткові можливості Комплекс гібридного активного шумозаглушення, оснащений шістьма мікрофонами (по три в кожному навушнику);

Підключення за протоколом Bluetooth 5.4 забезпечує швидкий і надійний зв’язок з меншими енерговитратами. А ігровий режим з функцією Low Latency дозволяє передачу сигналу з мінімальною затримкою в 40мс.

Просте та інтуїтивне сенсорне управління гарнітурою;

Час роботи до 5 годин, а в поєднанні з кейсом автономність забезпечена на 25 годин;

Підтримка HATOR SynHUB®, що дає змогу тонко налаштовувати звук, підлаштовуючи гарнітуру під особисті вподобання.
Вага, г Один навушник – 4г
Навушники з кейсом – 44г
Час заряджання, год 1.3
Час роботи, год навушники – до 5 годин
навушники + зарядний кейс – до 25 годин
Профілі Bluetooth HSP, HFP, A2DP, AVRCP
EAN 8721249196591
Вага в упаковці, кг 0.13
Ширина в упаковці (см) 8.5
Глибина в упаковці (см) 4
Висота в упаковці (см) 12.5

 

Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.
Каталог товарів