Док-станція/HUB REAL-EL CQ-900 USB Type-C -->3*USB A 3.0, HDMI, RJ45, SD, micro SD/TF, VGA









1999грн
Код товару:34144
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 1899грн
| Тип Вхід | USB Type-C |
|---|
Опис:
REAL-EL CQ-900 Type C багатофункціональна док-станція призначена для використання з усіма пристроями, що мають можливість підключення за допомогою порту Type C і підтримують всі необхідні протоколи передачі даних.
Особливості:
- Працює зі смартфонами, планшетами, ноутбуками, які мають підтримку інтерфейсу Type C
- Одночасне відтворення відеосигналу через порти VGA і HDMI з роздільною здатністю 1920x1080 @ 60Hz
- Type C Power Delivery потужність живлення до 100 Вт
- Підтримує Wake-on-LAN
- Високошвидкісний порт Ethernet gigabit для швидкого і більш стабільного підключення
- SD / TF карти з високою швидкістю читання і запису
Характеристики:
| Модель | CQ-900 |
| Вхід | USB Type C, PD |
| Вихід | 3×USB A 3.0, HDMI, RJ45, SD, micro SD/TF, VGA |
| HDMI | Full HD 60 Гц, 4K при 30 Гц |
| VGA | до 1920 x 1080 при 60 Гц |
| Ethernet | RJ45 10/100/1000 Мб/сек |
| Power Delivery | PD 3.0 потужність підзарядки до 100 Вт |
| USB | USB-A до 5 Гбіт/с |
| Карт-рідер | SD, TF |
| Довжина кабелю | 0,15 м |
| Сумісність з ОС | Mac OS/iPad OS/Windows/Android |
| Розміри | 123,6 x 54,5 x 17 мм |
| Колір | сірий |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





