Концентратор HUB USB 3.0 Maxxter HU3A-4P-01 Хаб Type-A на 4 порти, метал, сріблястий





459грн
Код товару:33304
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 443грн
| Тип Вхід | USB Type-A |
|---|
Опис:
Maxxter HU3A-4P-01 - це 4-портовий концентратор USB 3.0. USB 3.0 - швидкість передачі до 5 Гбіт/с. Вбудований USB кабель.
Характеристики:
| Модель | HU3A-4P-01 |
| Тип | розгалужувач USB портів |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Кількість і тип USB портів | 4 × USB 3.0 |
| Живлення | через USB підтримка зовнішніх БЖ (5V/2A або 5V/1A) |
| Довжина кабелю | 30 см |
| Матеріал корпусу | алюміній, пластик |
| Розміри | 196 ? 108 ? 48 мм |
| Вага | 82 г |
| Колір | сріблястий, білий |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





