Батарейки та Акумулятори DURACELL

Багато десятиліть компанія DURACELL є безперечним лідером у всьому світі у сфері виробництва високоякісних та високоефективних батарейок. У зв'язку зі швидким розвитком сучасного світу та технологій, важко уявити життя людини без використання батарейок. DURACELL представляє широкий асортимент акумуляторів, зарядних пристроїв, лужних та спеціальних батарейок, а також батарейок типу «таблетка».

Якщо ви втомилися від того, що в техніці, що часто використовується, постійно сідають батареї, то акумулятори DURACELL стануть справжнім порятунком від переживань, що звичайна батарейка підведе в самий невідповідний момент, а також від зайвих фінансових витрат. Потужні акумуляторні батареї можна використовувати для комп'ютерних мишок, різних пультів, іграшок, радіонянь, годинників та для будь-яких інших пристроїв. Заряджання можна заповнити за допомогою будь-якого зарядного пристрою для нікель-метал-гідридних (Ni-MH) акумуляторів. При правильному використанні та зберіганні пристрій DURACELL прослужить аж до п'яти років. Виробник гарантує до 400 повноцінних циклів заряджання. Спеціальні технології, які були застосовані у виробництві, дозволяють акумуляторам не втрачати заряд і зберігати його до 12 місяців у неробочому стані. Великим плюсом є те, що батареї продаються заздалегідь зарядженими, що дозволяє використовувати їх відразу ж після придбання. Представлені у розмірах АА та ААА.

Лужні батарейки DURACELL відрізняються високою надійністю за рахунок нейлонового покриття, яке запобігає пошкодженню та протіканню. Спеціальна технологія Duralock дозволяє зберігати заряд невикористаних батарей до 10 років в умовах звичайного зберігання. Батарейки DURACELL мають до 40% додаткової потужності та ідеально підійдуть для використання у всіх електронних пристроях. В асортименті представлені моделі розмірів АА, ААА, С, D, 9В.

Купити батареї та акумулятори DURACELL можна у магазині акустики та комп'ютерної техніки «SVEN DNEPR» за адресою вул. Суворова 14. Або у нашому інтернет-магазині у будь-який зручний для Вас час. Доставка товарів можлива на всій території України.

 

 

 

Много десятилетий компания DURACELL является бесспорным лидером во всем мире в сфере производства высококачественных и высокоэффективных батареек. В связи с быстрым развитием современного мира и технологий, сложно представить жизнь человека без использования батареек. DURACELL представляет широкий ассортимент аккумуляторов, зарядных устройств, щелочных и специальных батареек, а также батареек типа «таблетка».

Если вы устали от того, что в часто используемой технике постоянно садятся батарейки, то аккумуляторы DURACELL станут настоящим спасением от переживаний, что обычная батарейка подведет в самый неподходящий момент, а также от лишних финансовых растрат. Мощные аккумуляторные батарейки можно использовать для компьютерных мышек, различных пультов, игрушек, радионянь, часов и для любых других устройств. Восполнить заряд можно с помощью любого зарядного устройства для никель- металл-гидридных (Ni-MH) аккумуляторов. При правильном использовании и хранении устройство DURACELL прослужит вам вплоть до пяти лет. Производитель гарантирует до 400 полноценных циклов зарядок. Специальные технологии, которые были применены в производстве позволяют аккумуляторам не терять заряд и сохранять его до 12 месяцев в нерабочем состоянии. Большим плюсом является то, что батарейки продаются предварительно заряженными, что позволяет использовать их сразу же после приобретения. Представлены в размерах АА и ААА.

Щелочные батарейки DURACELL отличаются высокой надежностью за счет нейлонового покрытия, которое предотвращает повреждения и протекания. Специальная технология Duralock дает возможность сохранять заряд неиспользованных батареек до 10 лет в условиях обычного хранения. Батарейки DURACELL имеют до 40% дополнительной мощности и идеально подойдут для использования во всех электронных устройствах. В ассортименте представлены модели в размерах АА, ААА, С, D, 9В.

Купить батарейки и аккумуляторы DURACELL можно в магазине акустики и компьютерной техники «SVEN DNEPR» по адресу ул. Суворова 14. Или в нашем интернет-магазине в любое удобное для Вас время. Доставка товаров возможна по всей территории Украины.

Тип

 • Аккумуляторы(4)
 • Батарейки(38)

Типоразмер

 • A23/MN21/23AF(1)
 • A27/MN27(1)
 • CR123A/16340(1)
 • CR2016(2)
 • CR2025(2)
 • CR2032(2)
 • LR44/AG13/LR1154/V13GA(2)
 • MN21/A23/V23GA/LRV08/8LR932(1)
 • AA (LR06)(11)
 • AAA (LR03)(13)
 • C (LR14)(2)
 • D (LR20)(2)
 • Крона (6F22/6LR61)(2)
Каталог товаров
2016©0.4568