USB кабелі Gembird

Gembird – компанія, яка була заснована у 1997 році та з моменту свого існування встигла стати одним із світових лідерів у сфері виробництва комп'ютерних аксесуарів. З початку 2000-х компанія відкрила фабрики у Китаї, що дозволило випускати свою продукцію на ґрунті власної технічної бази. Цей факт забезпечив цінову перевагу товарів Gembird, а використання інноваційних технологій у виробництві – якість продукції.

USB кабелі Gembird у магазині SVEN DNEPR радують своєю різноманітністю. Такий маленький, але необхідний аксесуар, без якого неможливе зручне користування сучасними гаджетами.

На що потрібно звертати увагу при покупці кабелю USB?

На тип роз'єму. Сумісність пристроїв насамперед! До яких гаджетів підключатиметься шнур? Чи буде це смартфон на системі Android чи техніка Apple? Gembird пропонує широкий вибір USB кабелів різних типів. При цьому є універсальні кабелі одночасно з декількома типами роз'ємів, а також окремі магнітні конектори.
На значення струмового навантаження. Якщо Ви купуєте кабель для швидкого заряджання мобільного пристрою, то значення струму від 2А до 3,5А будуть ідеально відповідними. Однак не забувайте враховувати обмеження заряду акумулятора в самому гаджеті.
На довжину кабелю.
На форму шнура: кругла, пласка або спіральна. Круглі шнури, ймовірно, є найпопулярнішими та найпоширенішими. Плоскі набагато менш заплутуються і менше схильні до перегинів (ідеальний варіант для поїздок). Спіральний кабель USB дає запас у довжині, так як добре розтягується.
На матеріал обплетення. Пластик, метал, нейлон, силікон… Шнури в пластиковому обплетенні дуже гнучкі. Це найпопулярніший та бюджетний варіант кабелів. Однак якщо Вам потрібна міцність і надійність, то робіть вибір на користь металевого або нейлонового обплетення. Але пам'ятайте, що остання забезпечуватиме більшу гнучкість кабелю, ніж металевий варіант.
Якщо Вам потрібна більш вичерпна інформація, звертайтесь до наших спеціалістів за допомогою. Ми завжди готові відповісти на питання, що Вас цікавлять.

Придбати кабелі USB Gembird можна у нашому магазині SVEN ДНІПРО. Купуйте зручним для Вас способом: на сайті, по телефону або прийшовши до нас в гості:

Сайт: https://sven.dp.ua/ (дивіться також інші товари в каталозі).
Телефони: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.
Адреса магазину: м. Дніпро, вул. Суворова 14 (район вул. Титова та ТЦ Апполо).
Доставка техніки та аксесуарів здійснюється по всіх містах України протягом 3 днів!

 

 

 

Gembird – компания, которая была основана в 1997 году и с момента своего существования успела стать одним из мировых лидеров в сфере производства компьютерных аксессуаров. С начала 2000-х компания открыла фабрики в Китае, что позволило выпускать свою продукцию на почве собственной технической базы. Данный факт обеспечил ценовое преимущество товаров Gembird, а использование инновационных технологий в производстве — качество продукции.

USB кабели Gembird в магазине SVEN DNEPR радуют своим разнообразием. Такой маленький, но необходимый аксессуар, без которого невозможно удобное пользование современными гаджетами.

На что необходимо обращать внимание при покупке кабеля USB?

 1. На тип разъема. Совместимость устройств прежде всего! К каким гаджетам будет подключаться шнур? Будет это смартфон на системе Androidили техника Apple? Gembirdпредлагает широкий выбор USB кабелей разных типов. При этом в наличии универсальные кабели сразу с несколькими типами разъемов, а также отдельные магнитные коннекторы.
 2. На значение токовой нагрузки. Если Вы покупаете кабель для быстрой зарядки мобильного устройства, то значения тока от 2А до 3,5А будут идеально подходящими. Однако не забывайте учитывать ограничения заряда батареи в самом гаджете.
 3. На длину кабеля.
 4. На форму шнура: круглая, плоская или спиральная. Круглые шнуры, вероятно, являются самыми популярными и распространенными. Плоские намного менее запутываются и меньше подвержены перегибам (идеальный вариант для поездок). Спиральный USB кабель дает запас в длине, так как хорошо растягивается.
 5. На материал оплетки. Пластик, металл, нейлон, силикон… Шнуры в пластиковой оплетке очень гибкие. Это самый популярный и бюджетный вариант кабелей. Однако если Вам необходима прочность и надежность, то делайте выбор в пользу металлической или нейлоновой оплетки. Но помните, что последняя будет обеспечивать большую гибкость кабеля, чем металлический вариант.

Если Вам необходима более исчерпывающая информация, обращайтесь к нашим специалистам за помощью. Мы всегда готовы ответить на интересующие Вас вопросы.

Купить кабели USB Gembird можно в нашем магазине SVEN ДНЕПР. Делайте покупку удобным для Вас способом: на сайте, по телефону или придя к нам в гости:

 1. Сайт: https://sven.dp.ua/ (смотрите также другие товары в каталоге).
 2. Телефоны: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.
 3. Адрес магазина: г. Днепр, ул. Суворова 14 (район ул. Титова и ТЦ Апполо).

Доставка техники и аксессуаров осуществляется по всем городам Украины в течение 3 дней! 

Назначение

 • Сменный магнитный коннектор(3)

Тип Вход

 • USB Type-A(3)

Тип

 • Type-C(1)
 • micro-USB(1)
 • Lightning (Apple)(1)

Длина

 • 0.1 - 0.5 м(3)
Каталог товаров
2016©0.5336