USB кабелі SVEN

SVEN – торгова марка, що спеціалізується на випуску електроустаткування, акустичних систем, пристроїв електрозбереження та аксесуарів для ПК та мобільних гаджетів. Компанія встигла заслужити на визнання не тільки в межах України, а й у Європі. Сертифікацію та гарантію якості продукції забезпечує представник цієї торгової марки.

USB кабель – абсолютно необхідний аксесуар для підключення комп'ютерної периферії, передачі з одного пристрою на інший, зарядки гаджетів. Важливо відзначити, що швидкість заряджання та передачі даних, справність підключення та з'єднання пристроїв багато в чому визначається якістю USB шнура. Магазин SVEN DNEPR пропонує Вам чудовий вибір USB кабелів SVEN.

У нас Ви знайдете потрібний кабель для Ваших потреб. Для початку визначте, до яких пристроїв підключатиметься аксесуар. Сумісність – перша та найнеобхідніша умова при купівлі шнура USB.

Також враховуйте такі критерії:

Значення струмового навантаження. Якщо Ви купуєте кабель для швидкого заряджання мобільного пристрою, то значення струму від 2А до 3,5А будуть ідеально відповідними.
Довжина кабеля. У нас Ви також знайдете пристрої у вигляді компактних перехідників.
Форма шнура: кругла, пласка або спіральна. Круглі шнури, ймовірно, є найпопулярнішими та найпоширенішими. Плоскі набагато менш заплутуються і менше схильні до перегинів. Спіральний кабель USB дає запас у довжині, так як добре розтягується.
Матеріал обплетення. Пластикова оплетка є найбільш популярною через свою бюджетність. Також вона забезпечує шнур необхідну гнучкість. Однак якщо Вас цікавить велика міцність, то робіть вибір на користь тканинного або металевого обплетення.
Наш каталог пропонує Вам кабелі з функцією OTG. Підключайте флешку безпосередньо до гаджета без використання комп'ютера!

Придбати кабелі USB SVEN можна у нашому магазині SVEN DNEPR. Робіть замовлення будь-яким із зручних способів:

В режимі он-лайн на сайті https://sven.dp.ua/.
Зайшовши до нас у гості за адресою вул. Суворова, 14 (район вул. Титова).
За телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.
Наші консультанти завжди готові допомогти Вам у питаннях вибору товару.

Можлива доставка техніки до будь-якого міста України. Отримайте замовлення протягом 3 днів!

 

 

 

SVEN – торговая марка, специализирующаяся на выпуске электрооборудования, акустических систем, устройств электросбережения и аксессуаров для ПК и мобильных гаджетов. Компания успела заслужить признания не только в пределах Украины, но и в Европе. Сертификацию и гарантию качества продукции обеспечивает представитель данной торговой марки.

USB кабель – совершенно необходимый аксессуар для подключения компьютерной периферии, передачи информации с одного устройства на другое, зарядки гаджетов. Важно отметить, что скорость зарядки и передачи данных, исправность подключения и соединения устройств во много определяется качеством USB шнура. Магазин SVEN DNEPR предлагает Вам отличный выбор USB кабелей SVEN.

У нас Вы найдете необходимый кабель для Ваших нужд. Для начала опред елитесь, к каким устройствам будет подключаться аксессуар. Совместимость – первое и самое необходимое условие при покупке шнура USB.

Также учитывайте следующие критерии:

 1. Значение токовой нагрузки. Если Вы покупаете кабель для быстрой зарядки мобильного устройства, то значения тока от 2А до 3,5А будут идеально подходящими.
 2. Длина кабеля. У нас Вы также найдете устройства в виде компактных переходников.
 3. Форма шнура: круглая, плоская или спиральная. Круглые шнуры, вероятно, являются самыми популярными и распространенными. Плоские намного менее запутываются и меньше подвержены перегибам. Спиральный USB кабель дает запас в длине, так как хорошо растягивается.
 4. Материал оплетки. Пластиковая оплетка является наиболее популярной в силу своей бюджетности. Также она обеспечивает шнуру необходимую гибкость. Однако если Вас интересует большая прочность, то делайте выбор в пользу тканевой или металлической оплетки.

Наш каталог также предлагает Вам кабели с функцией OTG. Подключайте флешку непосредственно к гаджету без использования ПК!

Купить кабели USB SVEN можно в нашем магазине SVEN DNEPR. Делайте заказ любым из удобных способов:

 1. В режиме онлайн на сайте https://sven.dp.ua/.
 2. Зайдя к нам в гости по адресу ул. Суворова 14 (район ул. Титова).
 3. По телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Наши консультанты всегда готовы помочь Вам в вопросах выбора товара.

Возможна доставка техники в любой город Украины. Получите свой заказ в течение 3 дней! 

Назначение

 • Мобильные/гаджеты(1)

Тип Вход

 • USB Type-A(1)

Тип

 • micro-USB(1)

Длина

 • 1.1 - 1.9 м(1)
Каталог товаров
2016©0.533