Карти пам'яті (Flash картки) SanDisk

Корпорація SanDisk на слуху у користувачів вже не одне десятиліття. Є одним із найбільш продаваних брендів з виробництва пам'яті у всьому світі. Свою всесвітню популярність компанія заслужила за рахунок виняткової якості інформаційних носіїв. В асортименті можна побачити зарядні пристрої для смартфонів та планшетів, USB FLASH драйви, SSD-накопичувачі, USB-концентратори, карти пам'яті.

Провідні спеціалісти SanDisk розробляють інноваційні технологічні рішення, які дозволяють випускати найсучасніші пристрої, що відповідають світовим стандартам. Високоякісні вихідні матеріали та комплектуючі проходять багаторівневі тестування, щоб уникнути барка та гарантувати високий рівень якості.

Карта пам'яті SanDisk має надійну та ударостійку конструкцію, яка здатна витримати не тільки удари та вібрації, але й екстремально високі чи низькі температури, прямий контакт з водою та навіть рентгенівське випромінювання, яке застосовується, наприклад, в аеропортах. Високий рівень швидкості запису та читання дозволяє отримати максимально швидкий відгук, що робить роботу з пристроєм зручнішою та комфортнішою. Картка пам'яті SanDisk сумісна з усіма сучасними девайсами, наприклад планшетами, відеокамерами, фотоапаратами, смартфонами, відеореєстраторами, екшен-камерами і не тільки. На FLASH карті можна зберігати будь-які інформаційні дані, починаючи від фотографій і закінчуючи відеороликами з високою роздільною здатністю. SanDisk представляє великий асортимент сховищ у різному об'ємі пам'яті, що дійсно зручно, це дозволяє вибрати карту під конкретні потреби.

Купити картку пам'яті SanDisk можна прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Також тут представлений широкий асортимент комп'ютерної техніки, аксесуарів та акустики.

 

 

 

Корпорация SanDisk на слуху у пользователей уже не одно десятилетие. Является одним из самых продаваемых брендов по производству памяти во всем мире. Свою всемирную популярность компания заслужила за счет исключительного качества информационных носителей. В ассортименте можно увидеть зарядные устройства для смартфонов и планшетов, USB FLASHдрайвы, SSD-накопители, USB-концентраторы, карты памяти.

Ведущие специалисты SanDisk разрабатывают инновационные технологические решения, которые позволяют выпускать самые современные устройства, которые отвечают мировым стандартам. Высококачественные исходные материалы и комплектующие проходят многоуровневые тестирования, чтобы избежать барка и гарантировать высокий уровень качества.

Карта памяти SanDisk имеет надежную и ударопрочную конструкцию, которая способна выдержать не только удары и вибрации, но и экстремально высокие или низкие температуры, прямой контакт с водой и даже рентгеновское излучение, которое применяется, к примеру, в аэропортах. Высокий уровень скорости записи и чтения позволяет получить максимально быстрый отклик, что делает работу с устройством более удобной и комфортной. Карта памяти SanDisk совместима со всеми современными девайсами, например, планшетами, видеокамерами, фотоаппаратами, смартфонами, видеорегистраторами, экшен-камерами и не только. На FLASH карте можно хранить абсолютно любые информационные данные, начиная от фотографий и заканчивая видеороликами с высоким разрешением. SanDisk представляет большой ассортимент хранилищ в разным объемом памяти, что действительно удобно, это позволяет выбрать карту под конкретные потребности.

Купить карту памяти SanDisk можно прямо сейчас в нашем интернет-магазине. Также здесь представлен широкий ассортимент компьютерной техники, аксессуаров и акустики.

Объем

 • 256Gb(12)
 • 1 TB(4)
 • 1.5 TB(1)
 • 32 Gb(12)
 • 64 Gb(16)
 • 128 Gb(19)
 • 512 Gb(7)

Тип Вых

 • CF(1)
 • SD(24)
 • microSD(10)
 • microSD + адаптер(36)
Каталог товаров
2016©0.7716