Наушники и гарнитуры MAXXTER

Компанія Maxxter представляє Вашій увазі широкий асортимент навушників та гарнітур для смартфонів, плеєрів та комп'ютерів. Всі моделі каталогів Maxxter поєднує одна спільна риса - постійна якість з 1985 року.

Загальна характеристика навушників Maxxter

Вакуумні, повнорозмірні, вкладки – компанія Maxxter випускає всі різновиди навушників для задоволення запитів ринку.

Хтось використовує навушники для прослуховування музики у транспорті, хтось – під час занять спортом, а комусь навушники потрібні для роботи чи гри, для перегляду фільмів та серфінгу в інтернеті вдома. Всі ці запити вимагають різної ергономіки навушників, наявності/відсутності мікрофона, рівня звукоізоляції та навіть дизайну. Компанія Maxxter не йде шляхом універсалізації свого продукту, її девіз - індивідуальний підхід до кожного, що передбачає врахування потреб покупців залежно від їхньої статі, віку, роду діяльності.

Найбільший сегмент продукції Maxxter займає компактні вакуумні навушники з мікрофоном, що не дивно, адже вони є ідеальним рішенням для смартфона. Навушники Maxxter підходять для смартфонів будь-яких марок і моделей і мають відмінне звучання. Додатковою нагодою вибрати для свого смартфона саме їх є ідеальне співвідношення «ціна – якість».

Кращу пропозицію

Придбати навушники Maxxter Ви можете у нашому магазині «SVEN ДНІПРО» за адресою вулиця Суворова 14, або замовивши на сайті https://sven.dp.ua. Також Ви можете зателефонувати нам, щоб отримати додаткову інформацію та оформити замовлення.

Будемо раді допомогти Вам.

 

 

 

Компания Maxxter представляет Вашему вниманию широкий ассортимент наушников и гарнитур для смартфонов, плееров и компьютеров. Все модели каталогов Maxxter объединяет одна общая черта - неизменное качество с 1985 года.

Общая характеристика

Вакуумные, полноразмерные, вкладыши - компания Maxxter выпускает все разновидности наушников для удовлетворения запросов рынка.

Кто-то использует наушники для прослушивания музыки в транспорте, кто-то - во время занятий спортом, а кому-то наушники нужны для работы или игры, для просмотра фильмов и серфинга в интернете дома. Все эти запросы требуют различной эргономики наушников, наличия/отсутствия микрофона, уровня звукоизоляции и даже дизайна. Компания Maxxter не идет по пути универсализации своего продукта, ее девиз - индивидуальный подход к каждому, что предполагает учет потребностей покупателей в зависимости от их пола, возраста, рода деятельности.

Наибольший сегмент продукции Maxxter занимают компактные вакуумные наушники с микрофоном, что неудивительно, ведь они являются идеальным решением для смартфона. Наушники  Maxxter подходят для смартфонов любых марок и моделей и обладают отличным звучанием. Дополнительным поводом выбрать для своего смартфона именно их является идеальное соотношение «цена – качество». 

Лучшее предложение

Купить наушники Maxxter Вы можете в нашем магазине «SVEN ДНЕПР» по адресу улица Суворова 14, или заказав на сайте https://sven.dp.ua. Также Вы можете позвонить нам, чтобы получить дополнительную информацию и оформить заказ. Будем рады Вам помочь.

Вид

  • Гарнитура (наушники с микрофоном)(1)

Назначение

  • Геймерские(1)

Тип крепления

  • Оголовье(1)

Тип подключения

  • Проводной USB(1)
Каталог товаров
2016©0.6016