Клавиатура для компьютера MAXXTER

MAXXTER – бренд великого виробника EDG Group. Якість та інновації зробили EDG Group одним із лідерів на світовому ринку комп'ютерної периферії. Отже, перед Вами надійний постачальник новинок у сфері комп'ютерних аксесуарів.

Простота та зручність клавіатур MAXXTER 

Клавіатури MAXXTER вміло поєднують у собі консервативність та функціональність. У дизайнерських рішеннях переважає елегантний класичний стиль із ідеально збалансованою ергономікою.

Дротові та бездротові клавіатури MAXXTER б'ють усі рекорди за терміном експлуатації. Секрет довговічності криється у використанні лише якісних матеріалів, надійному механізмі та постійному контролі якості складання. Деякі моделі також оснащені отворами для стоку рідини, що запобігатиме псуванню пристрою від "нещасного випадку".

Гнучкі гумові клавіатури MAXXTER – це нове слово у клавіатурній індустрії. Головна їхня гідність - надзручне транспортування. Просто поверніть клавіатуру в рулон і покладіть у сумку. Вага такої клавіатури майже не відчутна. Крім того, гумова клавіатура не боїться влучення вологи і практично безшумна.

Але не тільки гнучкі клавіатури MAXXTER мають безшумний механізм натискання клавіш. Цим можуть похвалитися й інші, традиційніші моделі. Розробки MAXXTER у цій галузі справді неймовірні. Більше ніякого "стукання по нервах".

Клавіатури MAXXTER в Україні.

Широкий асортимент клавіатур MAXXTER у Львові Ви знайдете в магазині SVEN ДНІПРО. Замовлення можна оформити онлайн або по телефону. Інтернет-магазин SVEN DNEPR співпрацює лише з надійними поштовими службами. Зв'яжіться з нами, і ми з радістю допоможемо підібрати необхідний пристрій.

 

 

 

MAXXTER - бренд крупного производителя EDG Group. Качество и инновации сделали EDG Group одним из лидеров на мировом рынке компьютернй переферии. Итак, перед Вами надежный поставщик новинок в сфере компьютерных аксессуаров.

Простота и удобство

Клавиатуры MAXXTER умело сочетают в себе консервативность и функциональность. В дизайнерских решениях преобладает элегантный классический стиль с идеально сбалансированной эргономикой.

Проводные и беспроводные клавиатуры MAXXTER бьют все рекорды по сроку эксплуатации. Секрет долговечности кроется в использовании только качественных материалов, надежном механизме и постоянном контроле качества сборки. Некоторые модели также оснащены отверстиями для стока жидкости, что предотвратит порчу устройства от "несчастного случая".

Гибкие резиновые клавиатуры MAXXTER - это новое слово в клавиатурной индустрии. Главное их достоинство - сверхудобная транспортировка. Просто сверните клавиатуру в рулон и положите в сумку. Вес такой клавиатуры почти не ощутим. Кроме того, резиновая клавиатура не боится попадания влаги и практически бесшумна.

Но не только гибкие клавиатуры MAXXTER обладают бесшумным механизмом нажатия клавиш. Этим могут похвастаться и другие, более традиционные модели. Разработки MAXXTER в этой области поистине невероятны. Больше никакого "стучания по нервам".

Клавиатуры MAXXTER в Украине

Широкий ассортимент клавиатур MAXXTER в Днепропетровске Вы найдете в магазине SVEN ДНЕПР. Заказ можно также оформить онлайн или по телефону. Интернет-магазин SVEN DNEPR сотрудничает только с надёжными почтовыми службами. Свяжитесь с нами, и мы с радостью поможем подобрать необходимое Вам устройство. 

Интерфейс

  • USB(1)

Подключение

  • Проводное(1)
Каталог товаров
2016©0.4007