Нет товара в категории

Що таке медіаплеєр?

Медіаплеєри - це пристрої, призначені для відтворення медіафайлів різних форматів. Зазвичай такі медіаплеєри підключаються до телевізора, що дозволяє відтворювати відео найвищої якості.

Розвиток медіацентрів

Залежно від технічних можливостей медіаплеєрів, їх можна віднести до декількох поколінь:

Перші, найпростіші, оснащені USB-виходом, що дозволяє відтворювати необхідну інформацію з флеш-накопичувачів. Іншими словами, скопіювавши улюблений фільм на флеш-пам'ять або портативний (зовнішній) жорсткий диск, ви зможете переглянути його на великому телевізійному екрані, а не на невеликому комп'ютерному моніторі, за допомогою медіаплеєра.

Наступне покоління медіаплеєрів оснащене внутрішньою пам'яттю, що дозволяє перемістити необхідну медіатеку з комп'ютера на жорсткий диск медіацентра. Варто зазначити, що наявність жорсткого диска суттєво збільшує розмір програвача. Обидва типи медіаплеєра оснащені роз'ємом, що підтримує флеш-карти, що дозволяє вам переглядати фотографії безпосередньо з карти пам'яті фотокамери.

Практично кожен сучасний медіаплеєр має можливість підключення до Інтернету через Wi-Fi або стандартний Ethernet RJ45 роз'єм. Підключення до Інтернету дозволить відтворювати відео- та аудіоконтент з соціальних мереж, завантживати інформацію з торрент-трекерів, грати в відеоігри, розмовляти через Skype та використовувати файли, що знаходяться в мережевій папці вашого комп'ютера. Крім того, медіацентр, підключений до мережі, зможе самостійно завантажувати та встановлювати оновлення програмного забезпечення, що надаються виробником.

Важливі параметри медіаплеєра

Також варто звернути увагу на формати файлів, які підтримує медіаплеєр. Зазвичай, чим дорожчий плеєр, тим більше кількість форматів він підтримує. Якщо ви звикли дивитися відео і слухати аудіофайли високої якості (наприклад, FullHD і FLAC), то варто враховувати і цей параметр.

Швидкість роботи пристрою може відрізнятися в залежності від моделі плеєра. На цей параметр впливають процесор та оперативна пам'ять, вбудовані в медіацентр.

Практично всі моделі медіацентрів оснащені великою кількістю роз'ємів, що дозволяє підключати їх навіть до дуже застарілих телевізорів. В найсучасніших моделях може бути вбудований порт Thunderbolt, що забезпечує надзвичайно високу швидкість передачі даних (до 10 Гб/с).

Додаткові параметри

Також медіаплеєр може мати вбудований DVB-тюнер, що дозволяє підключатися до цифрового телебачення і дивитися телеканали та програми без підключення до антени.

Деякі моделі медіацентрів можна підключати до клавіатури та миші, що перетворює їх практично на повноцінний комп'ютер.

Медіаплеєри

мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє переглядати улюблені фільми людям будь-якого віку, будь то дитина або літня людина, яка раніше не мала досвіду роботи з комп'ютером.

Більшість сучасних телевізорів, які випускаються сьогодні, також мають всі вищезазначені функції і можливості, але вони коштують дуже дорого. У той же час, більш доступний медіаплеєр може оживити ваш телевізор і зробити перегляд фільмів більш приємним.

Де купити медіаплеєри?

Ви можете придбати медіаплеєри та інші супутні товари, відвідавши наш магазин у Дніпрі, де ви отримаєте конкурентну ціну, ввічливе обслуговування та консультаційний сервіс.

Також ви можете зробити замовлення на нашому веб-сайті онлайн. Товар реалізується оптом і в роздріб з доставкою по всій Україні.

 

 

 

Что такое медиаплеер

Медиаплееры – это устройства, предназначенные для воспроизведения медиафайлов различного формата. Как правило, такие медиапроигрыватели подключаются к телевизору, что позволяет воспроизводить видео в самом высоком качестве.

Развитие медицентров

В зависимости от технических возможностей медиаплеров можно отнести их к нескольким поколениям:

Первые, самые простейшие, оснащены USB выходом, что позволяет воспроизводить необходимую информацию с Flashнакопителей. То есть, скопировав любимый фильм на флэш-память или портативный (внешний) жесткий диск, Вы, с помощью медиплеера сможете посмотреть его на большом телевизионном экране, а не на маленьком компьютерном мониторе.

Следующее поколение медиаплееров оснащено внутренней памятью, что позволит Вам переместить необходимый медиатеку с компьютера на жесткий диск медиацентра. Стоит отметить, что наличие жесткого диска существенно увеличивает размер плеера. Оба типа медиаплеера оснащены разъемом, поддерживающий Flash-карты, что позволит Вам смотреть фотографии прямо с карты памяти фотоаппарата.

Практически, каждый современный медиаплеер обладает возможностью подключения к интернету через WiFi или стандартный Ethernet RJ45 разъем. Подключение к интернету позволит Вам воспроизводить виде- и аудиоконтент из соц. сетей, скачивать информацию с торрент треккеров, играть в видеоигры, разговаривать по скайпу и использовать файлы, которые находятся в сетевой папке Вашего ПК. Кроме того, медиацентр подключенный к сети сможет самостоятельно скачивать и устанавливать обновления программного обеспечения, поставляемые производителем.

Важные параметры медиаплеера

Также, Вам следует обратить внимание на форматы файлов, которые поддерживает медиаплеер. Чаще всего, чем дороже проигрыватель, тем большее количество форматов им поддерживается.  Если Вы привыкли смотреть видео и слушать аудиофайлы в высоком качестве (например, FullHD и FLAC), то придется учитывать и этот параметр.

Скорость работы устройства может отличаться, в зависимости от модели плеера. На этот параметр влияет процессор и оперативная память, встроенные в медицентр.

Практически все модели медицентров оснащены большим количеством разъемов, так что могут быть подключены даже к самым устаревшим телевизорам. В самые современные модели может быть встроен порт Thunderbolt, обеспечивающий сверхвысокую скорость передачи данных (до 10Гб\с.)

Дополнительные параметры

Кроме того, в медиаплеер может быть встроен DVB тюнер, позволяющий подключаться к цифровому телевидению и смотреть телеканалы и программы без подключения к антенне.

К некоторым моделям медицентров можно подключать клавиатуру и мышь, что превращает его практически в полноценный компьютер.

Медиапроигрыватели оснащены интуитивно понятным интерфейсом, что позволит посмотреть любимый фильм человеку любого возраста, будь то ребенок или пожилой человек, не имевший ранее опыта работы с компьютером.

Большинство из выпускаемых сегодня телевизоров также обладают всеми перечисленными выше функциями и возможностями, но стоят очень дорого. В тоже время, стоящий на порядок ниже медиаплеер сможет дать вторую жизнь Вашему телевизору и сделает просмотр фильмов более приятным. 

Где купить медиплееры?

 Купить медиаплееры и другие сопутствующие товары можно посетив наш магазин в Днепре, где вы получите конкурентную цену, вежливое обслуживание и консультативный сервис.

Также Вы можете оформить заказ на нашем сайте онлайн. Товар реализуется оптом и в розницу с доставкой по всей Украине.

Каталог товаров
2016©0.4312