Колонки акустичні активні REAL-EL

REAL-EL: Нове покоління активної акустики для найкращого звуку та комфорту

REAL-EL – торгова марка, що спеціалізується на випуску електроустаткування, акустичних систем, пристроїв електрозбереження, аксесуарів для ПК та мобільних гаджетів. Компанія встигла заслужити на визнання не тільки в межах України, а й у Європі. Сертифікацію та гарантію якості продукції забезпечує представник торгової марки REAL-EL.

У магазині SVEN ДНІПРО представлено низку акустичних активних колонок REAL-EL. Прослуховування улюбленої музики у чудовій якості, атмосферні перегляди фільмів та геймінг – все це можливо з акустикою REAL-EL.

Різноманітність активних колонок велика. Тому розглянемо основні їхні відмінності.

Колонки можуть мати різну кількість каналів. Залежно від цього можна вибрати компактну моноколонку, стереофонічні пристрої типу 2.0 (приклад: дві класичні колонки для ПК), або ж акустичні установки з сабвуфером (тип 2.1, 3.1 і т.д. в залежності від числа сателітів). Сабвуфер використовується для відтворення низьких частот.

Акустика може значно відрізнятись за потужністю. У виборі цієї властивості варто спиратися на масштаби приміщення. Так, для маленької квартири вистачить від 25 до 40 Вт потужності.

Що стосується частотного діапазону, то ідеальними будуть значення, які наближені до людського вуха, що сприймається (16-20000 Гц).

Матеріал колонок також може бути різним: пластик, дерево, МДФ та ДСП, метал, скло та інші. Найпопулярнішим варіантом є пластик через свою ціну. Крім того, він не спотворює звук. Якщо ж говорити про максимальну якість, то найкращим матеріалом є дерево, яке має високі акустичні характеристики. Непоганою альтернативою натуральному дереву стане МДФ чи ДСП.

Акустичні системи можуть мати додаткове обладнання для зручності користування. Наприклад, варіанти інтерфейсів підключення для користування флеш-накопичувачем та карткою SD, а також підтримка Bluetooth. Наявність пульта управління, вбудованого радіо, підсвічування та багато іншого.

І це лише основні особливості активної акустики! Різноманітність моделей велика, а ми зможемо допомогти Вам із вибором саме тих колонок, які Ви давно шукали!

Де придбати колонки REAL-EL

Купити акустичні колонки активні REAL-EL можна в нашому магазині SVEN DNEPR. Робіть замовлення будь-яким із зручних способів:

На сайті https://sven.dp.ua/.
У магазині на вул. Суворова, 14 (район вул. Титова).
За телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.
Можлива доставка техніки до будь-якого міста України. Отримайте замовлення протягом 3 днів!

 

 

 

REAL-EL – торговая марка, специализирующаяся на выпуске электрооборудования, акустических систем, устройств электросбережения, аксессуаров для ПК и мобильных гаджетов. Компания успела заслужить признания не только в пределах Украины, но и в Европе. Сертификацию и гарантию качества продукции обеспечивает представитель торговой марки REAL-EL.

В магазине SVEN ДНЕПР представлен ряд акустических активных колонок REAL-EL. Прослушивание любимой музыки в прекрасном качестве, атмосферные просмотры фильмов и гейминг – все это возможно с акустикой REAL-EL.

Разнообразие активных колонок велико. Поэтому рассмотрим основные их отличия.

Колонки могут иметь разное количество каналов. В зависимости от этого можно выбрать компактную моноколонку, стереофонические устройства типа 2.0 (пример: классические две колонки для ПК), или же акустические установки с сабвуфером (тип 2.1, 3.1 и т.д. в зависимости от числа сателлитов). Сабвуфер же используется для воспроизведения низких частот.

Акустика может значительно отличаться по мощности. В выборе данной характеристики стоит опираться на масштабы помещения. Так, для небольшой квартиры хватит от 25 до 40 Вт мощности.

Что касается частотного диапазона, то идеальными будут значения, которые приближены к воспринимаемым человеческим ухом (16-20000 Гц).

Материал колонок также может быть разным: пластик, дерево, МДФ и ДСП, металл, стекло и другие. Самым популярным вариантом является пластик в силу своей цены. Кроме того, он не искажает звук. Если же говорить о максимальном качестве, то наилучшим материалом является дерево, которое обладает высокими акустическими характеристиками. Неплохой альтернативой натуральному дереву станет МДФ или ДСП.

Акустические системы могут иметь дополнительное оснащение для удобства пользования. Например, варианты интерфейсов подключения для пользования флеш-накопителем и SD картой, а также поддержка Bluetooth. Наличие пульта управления, встроенного радио, подсветки и многого другого.

И это лишь самые основные особенности активной акустики! Разнообразие моделей велико, а мы сможем помочь Вам с выбором именно тех колонок, которые Вы давно искали!

Купить колонки акустические активные REAL-EL можно в нашем магазине SVEN DNEPR. Делайте заказ любым из удобных способов:

 1. На сайте https://sven.dp.ua/.
 2. В магазине по адресу ул. Суворова 14 (район ул. Титова).
 3. По телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Возможна доставка техники в любой город Украины. Получите свой заказ в течение 3 дней!

Тип Вых

 • Радиоприемник(20)

Система

 • 1.0(2)
 • 2.0(14)
 • 2.1(4)

Материал корпуса

 • МДФ(7)
 • Пластик(8)
 • Комби пластик+МДФ(3)

Питание

 • 220В(9)
 • USB power(10)

FM-tuner

 • Есть(4)
 • Нет(14)

Bluetooth

 • Есть(7)
 • Нет(12)

SD/microSD

 • Есть(4)
Каталог товаров
2016©0.7459