Нет товара в категории

Що таке пасивна акустика?

Пасивна акустика - це звуковідтворювальний пристрій, який складається з динамічного динаміка і кросовера. Основною відмінністю між активною та пасивною акустичними системами є те, що перші оснащені вбудованими підсилювачами звуку. Зазвичай пасивна акустика використовується в професійних акустичних системах та при озвучуванні великих концертних майданчиків, гіпермаркетів та ін. Для роботи такої акустики потрібен окремий підсилювач потужності або активний міксерний пульт. Щоб акустична техніка звучала добре, потрібно придбати колонки і підсилювач від одного виробника або підібрати їх, враховуючи значення опору та потужності. Так, потужність підсилювача повинна бути менше відповідного значення у колонок, однак тут слід враховувати багато параметрів, від розміру приміщення, у якому буде грати система, до особистих музичних та акустичних уподобань споживача.

Види акустичних систем.

У корпусі акустики можуть бути вбудовані один або кілька динамічних динаміків, що робить їх однополосними або широкополосними. Також варто згадати про матеріал, з якого виготовлена "коробка" акустики. Зазвичай звучання краще у акустики, корпус якої виготовлений з дерева, але у разі постійного використання колонок на вулиці, пластикові або металеві прослужать довше.

Для домашніх кінотеатрів використовується акустика типу 5.1, що означає наявність 5 колонок і одного сабвуфера. Така система, при правильному розташуванні колонок, здатна створити об'ємний звук, що дозволить вам повністю насолодитися прослуховуванням улюбленої музики та переглядом фільмів.

Ще одним популярним типом колонок є 2.0, з двома пасивними колонками та зовнішнім підсилювачем. Цей варіант є більш доступним, але це не означає, що ви не зможете отримати глибоке та масштабне звучання при прослуховуванні аудіо.

Роль кросовера в акустичній системі

Кросовер виконує функцію фільтра, який розділяє вхідний сигнал на різні частоти та розподіляє їх до відповідних динаміків. Існують два типи кросоверів - активний та пасивний. Активний кросовер потребує окремого джерела живлення та встановлюється перед підсилювачами потужності. Такі типи фільтрів використовуються в дороговартісних акустичних системах. Пасивний кросовер не потребує зовнішнього живлення та працює з уже підсиленою звуком. Такий варіант є більш доступним, але не працює з високочутливими динаміками.

Переваги та недоліки пасивної акустики

З інформації, наведеної вище, стає зрозуміло, що пасивна акустична система має свої переваги та недоліки порівняно з активною. Першою недоліком є необхідність налаштування та підбору підсилювача та колонок. У разі неправильного підбору потужності підсилювача існує велика ймовірність перевантаження та поломки акустичної системи. Другою недолікою є менша якість звучання. До переваг можна віднести меншу вартість пасивної системи, можливість легко встановити таку систему в домашніх умовах (не потрібно проводити окрему схему електроживлення) та відкритий доступ до підсилювача, який можна швидко відремонтувати або замінити на більш потужний.

Ще однією з недоліків пасивної акустики є проблематичність їх підключення до ПК. По-перше, ваш комп'ютер повинен мати потужну аудіокарту, здатну обслуговувати систему. По-друге, потрібно придбати ресивер-підсилювач, що призведе до додаткових матеріальних витрат.

Де купити пасивну акустику

Пасивну акустику та інші супутні товари можна придбати, відвідавши наш магазин у Дніпрі, де ви отримаєте конкурентну ціну, ввічливе обслуговування та консультаційний сервіс. Також ви можете оформити замовлення на нашому веб-сайті онлайн.

Товар реалізується оптом та в роздріб з доставкою по всій Україні.

 

 

 

Что такое пассивная акустика?

Пассивная акустика – это звуковоспроизводящее устройство, в состав которого входят динамическая головка и кроссовер. Основным различием между активными и пассивными акустическими системами состоит в том, что первые оснащены встроенными усилителями мощности звука. Как правило, пассивная акустика используется в профессиональных акустических системах и при организации озвучивания больших концертных площадок, гипермаркетов и пр. Для функционирования такой акустики необходимы отдельный усилитель мощности либо активный микшерный пульт. Для того, чтобы акустическая техника хорошо звучала, необходимо приобретать колонки и усилитель от одного производителя, либо подбирать их, учитывая показания сопротивления и мощности. Так, мощность усилителя должна быть меньше соответствующего показателя у колонок, впрочем, здесь следует учитывать большое количество параметров, от размера помещения, в котором будет играть система, до личных музыкальных и акустических предпочтений потребителя. 

Виды акустических систем.

В корпус акустики могут быть встроены одна или несколько динамических головок, в следствии чего они делятся на однополосные и широкополосные.  Также следует упомянуть о материале, из которого сделана «коробка» акустики. Звучание, как правило, лучше у акустики чей корпус сделан из дерева, но в случае если Вы собираетесь часто использовать колонки на улице, то пластиковые или металлические прослужат дольше.

В домашних кинотеатрах используется акустика типа 5.1, что говорит о наличии 5 колонок и одного сабвуфера. Такая система, при правильном расположении колонок, способна создать объемное звучание, что позволит Вам максимально полно насладиться прослушиванием любимой музыки и просмотром фильмов.

Еще одним популярным типом колонок является 2.0, с двумя пассивными колонками и внешним усилителем. Этот вариант является более бюджетным, что, впрочем, не означает, что Вы не сможете добиться глубокого и масштабного звучания при прослушивании аудио.

Роль кроссовера в акустической системе

Кроссовер выполняет функцию фильтра, разделяющего входящий сигнал на различные частоты и распределяющий их по соответствующим динамикам. Существует два типа кроссоверов – активный и пассивный. Активный кроссовер требует отдельного источника питания и устанавливается перед усилителями мощности. Такие типы фильтров используются в дорогостоящих акустических системах. Пассивный не требует внешнего подвода питания и работает с уже усиленным звуком. Такой вариант является более дешевым, но не функционирует с высокочувствительными динамиками.

Плюсы и минусы пассивной акустики

Из информации приведенной выше, становится ясно, что пассивная акустическая система обладает рядом недостатков и достоинств по сравнению с активной. Первым недостатком является необходимость в настройке и подборке усилителя и колонок. В случае неправильного подбора мощности усилителя велика вероятность перегрузки и поломки акустической системы. Второй – это более низкое качество звучания. К плюсам можно отнести меньшую стоимость пассивной системы, возможность безболезненной установки такой системы в домашних условиях, (нет необходимости в проведении отдельной схемы электропитания) и открытый доступ к усилителю, который можно быстро починить или поменять на более мощный.

Еще одним из недостатков пассивной акустики является проблематичность их подключения к ПК. Во-первых, Ваш компьютер должен обладать мощной аудиокартой, способной обслуживать систему. Во-вторых – это необходимость покупки ресивера-усилителя, что приведет к дополнительным материальным затратам.

Где купить пассивную акустику

Купить пассивную акустику и другие сопутствующие товары можно посетив наш магазин в Днепре, где вы получите конкурентную цену, вежливое обслуживание и консультативный сервис. Также Вы можете оформить заказ на нашем сайте онлайн.

Товар реализуется оптом и в розницу с доставкой по всей Украине

Каталог товаров
2016©0.5586