Чорнила, картриджі, тонери, СНПЧ EPSON

Компанія Epson – піонер виробництва друкувальних пристроїв. Свою діяльність компанія розпочала в середині минулого століття, а на сьогоднішній день є корпорацією-новатором у сфері розробки принтерів, проекторних технологій та гаджетів.

Компанія Epson постійно прагне зниження собівартості друку без втрати, і навіть з поліпшенням, якості та швидкості друку. Рекордних результатів вдається досягти завдяки спеціально запатентованим технологіям EpsonMicroPiezo, пігментному чорнилу та безкартриджному друку.

Вибираючи витратні матеріали для свого принтера, зверніть особливу увагу на високотехнологічні картриджі Epson. Виготовлені в Китаї та картриджі Epson, що пройшли відповідну сертифікацію, гарантують Вам бездоганну якість, як кольорового, так і чорно-білого друку. Надійність картриджів не тільки забезпечує високу швидкість та економічність друку, але й запобігає зношуванню та поломці друкувального пристрою.

Для ще більшої економії рекомендуємо використовувати оригінальне чорнило Epson. Збільшений обсяг ємності для чорнила дозволяє надовго забути про дозаправку. Водорозчинні та пігментні чорнила Epson ідеально поєднуються з принтерами тієї ж марки і чудово підходять для бізнес-друку та домашнього використання.

Замовляти та купувати витратні матеріали від Epson вигідно у нас – у магазині SVEN DNEPR. Замовлення можна оформити на цьому сайті, телефоном або в магазині за адресою вул. Суворова, 14, м. Дніпро. Доставка здійснюється по всій Україні.

 

 

 

Компания Epson – пионер производства печатающих устройств. Свою деятельность компания начала в середине прошлого века, а на сегодняшний день является корпорацией-новатором в сфере разработки принтеров, проекторных технологий и гаджетов.

Компания Epson постоянно стремится к снижению себестоимости печати без потери, и даже с улучшением, качества и скорости печати. Рекордных результатов удается добиться благодаря специально запатентованным технологиям EpsonMicroPiezo, пигментным чернилам и бескартриджной печати.

Выбирая расходные материалы для своего принтера, стоит обратить особое внимание на высокотехнологичные картриджи Epson. Изготовленные в Китае и прошедшие соответствующую сертификацию, картриджи Epson гарантируют Вам безупречное качество, как цветной, так и чёрно-белой печати. Надежность картриджей не только обеспечивает высокую скорость и экономичность печати, но и предотвращает износ и поломку печатающего устройства.

Для ещё большей экономии  рекомендуем использовать оригинальные чернила Epson. Увеличенный объём ёмкости для чернил позволяет надолго забыть о дозаправке. Водорастворимые и пигментные чернила Epson идеально сочетаются с принтерами той же марки и превосходно подходят для бизнес-печати и домашнего использования.

Заказывать и покупать расходные материалы от Epson выгодно у нас – в магазине SVEN DNEPR. Заказ можно оформить на этом сайте, по телефону или в магазине по адресу ул. Суворова 14, г. Днепр. Доставка осуществляется по всей Украине.  

Каталог товаров
2016©0.4568