Кабель Baseus CALYS-B02 Superior USB-A/Lightning, 1.5м, White, 2.4A








Нет в наличии
Шукаєте надійний, якісний та практичний кабель для айфона? Чи можливо у вас Айпад чи Макбук? Ви зайшли на вірну сторінку!
Baseus Superior Series USB to IP — дата-кабель, розроблений для користувачів Apple, які надають перевагу швидкій зарядці своїх телефонів потужністю до 20 Вт. Пристрій підтримує протокол PD і сумісний з iPhone, iPad та MacBook.
Кабель забезпечує розумну адаптацію напруги та сили струму до типу зарядженості пристроїв. Також тримає постійну температуру підключення. Це робить процес зарядки вашого пристрою справді безпечним.
Основні характеристики:
- Безпечна та швидка зарядка з максимальною потужністю до 20 Вт. При відповідному МЗП це дозволяє зарядити 60% батареї смартфону за 30 хвилин.
- В основі кабелю мідний дріт.
- Підтримує технологію PowerDelivery для швидкої зарядки пристроїв.
- Довжина кабелю 1 метр.
- Має 2 роз'єми: USB + Apple Lightning.
- Забезпечує передачу даних зі швидкістю до 480 Мбіт/с.
- Вихідна напруга 2,4А.
Материал корпуса | ABS + TPE | |
---|---|---|
Модель | Superior Series | |
Вага | 50 г | |
Тип | Кабелі синхронізації | |
Вихідна потужність | Не заявлено виробником | |
Роз’єм 1 | USB Type A | |
Роз’єм 2 | Lightning | |
Страна производитель | Китай | |
Країна реєстрації бренда | Китай | |
Сила выходного тока | 2 - 2.9 А | |
Длина кабеля | 1.5 м | |
Гарантийный срок | 12 | |
Цвет | White |
Мы стараемся, чтобы описание и фото товара всегда соответствовало товару у нас на складе, в основном это так, но возможны некоторые ошибки/неточности, которые мы отслеживаем и корректируем по мере возможности, поэтому важную для Вас информацию о товаре уточняйте у менеджера