USB кабелі Baseus

Baseus – торгова марка побутової техніки, заснована у 2011 році. Назва бренду походить від гасла "Baseonuser". Саме такої політики і дотримується виробник, наголошуючи на цінності інтересів користувача. У 2019 році було створено першу лабораторію Baseus, яка має кваліфіковану технічну підтримку. Сьогодні продукція Baseus представлена більш ніж у 180 країнах світу.

USB кабель - простий, але вкрай необхідний аксесуар для підключення, заряджання, спільної роботи різних пристроїв. Каталог магазину SVEN DNEPR пропонує широкий вибір USB кабелів Baseus з різними типами роз'ємів, що допоможе підключати до ПК необхідні Вам гаджети. Варіанти поєднання роз'ємів USB Type-A, Type-C, Micro-B, Lightning, а також універсальні кабелі для сумісності з кількома мобільними пристроями – все це Ви знайдете в нашому каталозі. Заряджайте павербанк, з'єднуйте між собою два смартфони, підключайте до комп'ютера як електроніку на Android, так і гаджети Apple. Будь-які кабелі для Ваших потреб!

При виборі кабелю USB звертайте увагу на форму шнура і обплетення. За формою ці аксесуари можуть бути круглими, плоскими і у вигляді пружини. Круглі кабелі мають широку популярність. Але найбільш гнучкими, стійкими до переламування є плоскі. Кабелі-пружини мають запас для розтягування у довжину, коли, наприклад, мобільний пристрій знаходиться на значній відстані від стаціонарного комп'ютера. Обплетення кабелю може бути полімерним, силіконовим, металевим або нейлоновим. Остання, ймовірно, є найзручнішою і практичною у використанні, будучи міцнішою за звичайну полімерну, але й досить гнучку, порівняно з металевою.

Оптимальною для швидкого заряду гаджета є кабель з струмовим навантаженням від 2 до 3,5 А.

USB кабелі Baseus - це не тільки якість, а й стильний дизайн. Переконайтеся у цьому самі!

Купити кабелі USB Baseus можна у нашому магазині SVEN ДНІПРО. Купуйте зручним для Вас способом:

На нашому сайті: https://sven.dp.ua/
За телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84. Тут Ви також отримаєте необхідну консультацію наших професійних фахівців.
І, звичайно, заходьте до нас у гості. Адреса нашого магазину: м. Дніпро, вул. Суворова 14 (район вул. Титова та ТЦ Апполо).
Доставка техніки та аксесуарів здійснюється по всіх містах України протягом 3 днів!

Ми завжди раді Вам!

 

 

 

Baseus – торговая марка бытовой техники, основанная в 2011 году. Название бренда происходит от лозунга «Baseonuser». Именно такой политики и придерживается производитель, акцентируя внимание на ценности интересов пользователя. В 2019 году была создана первая лаборатория Baseus, которая имеет квалифицированную техническую поддержку. Сегодня продукция Baseusпредставлена более чем в 180 странах мира.

USB кабель – простой, но крайне необходимый аксессуар для подключения, подзарядки, совместной работы разных устройств. Каталог магазина SVEN DNEPRпредлагает широкий выбор USB кабелей Baseusс разными типами разъемов, что поможет подключать к ПК необходимые Вам гаджеты. Варианты сочетания разъемов USBType-A, Type-C, Micro-B, Lightning, а также универсальные кабели для совместимости сразу с несколькими мобильными устройствами – все это Вы найдете в нашем каталоге. Заряжайте павербанк, соединяйте между собой два смартфона, подключайте к компьютеру как электронику на системе Android, так и гаджеты Apple. Любые кабели для Ваших нужд!

При выборе USB кабеля обращайте внимание на форму шнура и оплетку. По форме данные аксессуары могут быть круглыми, плоскими и в виде пружины. Круглые кабели имеют широкую популярность. Но наиболее гибкими, устойчивыми к переламыванию являются плоские. Кабели-пружины имеют запас для растягивания в длину, когда, например, мобильное устройство находится на значительном расстоянии от стационарного компьютера. Оплетка кабеля может быть полимерной, силиконовой, металлической или нейлоновой. Последняя, вероятно, является самой удобной и практичной в использовании, будучи прочнее обычной полимерной, но и достаточно гибкой, в сравнении с металлической.

Оптимальной для быстрого заряда гаджета является кабель с поддерживаемой токовой нагрузкой от 2 до 3,5 А.

USB кабели Baseus– это не только качество, но и стильный дизайн. Убедитесь в этом сами! 

Купить кабели USB Baseusможно в нашем магазине SVEN ДНЕПР. Делайте покупку удобным для Вас способом:

 1. На нашем сайте: https://sven.dp.ua/
 2. По телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84. Здесь Вы также получите необходимую консультацию от наших профессиональных специалистов.
 3. И, конечно же, заходите к нам в гости. Адрес нашего магазина: г. Днепр, ул. Суворова 14 (район ул. Титова и ТЦ Апполо).

Доставка техники и аксессуаров осуществляется по всем городам Украины в течение 3-х дней!

Мы всегда Вам рады! 

Назначение

 • Мобильные/гаджеты(43)

Тип Вход

 • USB Type-A(51)
 • USB Type-C(15)

Тип

 • Type-C(15)
 • micro-USB(11)
 • Lightning (Apple)(39)
 • 2 in 1 (Micro/Lightning)(1)

Длина

 • 2 м(17)
 • 3 м(2)
 • 0.1 - 0.5 м(10)
 • 0.6 - 1 м(26)
 • 1.1 - 1.9 м(11)
Каталог товаров
2016©0.4478