Кишені для HDD та CD/DVD Gembird

Gembird – компанія, яка була заснована у 1997 році в Нідерландах. З моменту свого існування вона встигла стати одним із світових лідерів у сфері виробництва комп'ютерних аксесуарів та периферії, а також енергозберігаючих технологій. З початку 2000-х компанія відкрила свої фабрики у Китаї, що дозволило випускати продукцію на ґрунті власної технічної бази. Цей факт забезпечив цінову перевагу товарів Gembird, а використання інноваційних технологій у виробництві – якість продукції.

Якщо Ви втомилися від думок, як перенести великі обсяги даних з одного пристрою на інший, як зручно зберігати їх на ПК, то Вам однозначно допоможуть кишені для жорстких дисків Gembird.

Нижче наведемо кілька основних порад для вдалої покупки такого аксесуару:

Зверніть увагу на його сумісність із передбачуваним жорстким диском та подивіться на інтерфейс підключення.

Оцініть, чи потрібна Вам переносна кишеня? Чи може бути стаціонарним? Від цього залежить вибір на користь або внутрішніх або зовнішніх пристроїв.

Дізнайтесь, який матеріал аксесуара. Металеві кишені для дисків будуть максимально міцними та надійними. Пластик більш економічний варіант.

Як багато накопичувачів потрібно підключити до кишені? Це визначить необхідну кількість слотів у пристрої.

Зверніть увагу на тип живлення. Воно може здійснюватись через USB або блок. Цей нюанс необхідно враховувати під час вибору зовнішніх кишень для жорстких дисків. Перший варіант харчування зручніший. БП ефективніше і необхідні в моделях на велику кількість накопичувачів.

Наявність активного охолодження за допомогою вентилятора – чудовий варіант для якісного відведення тепла. Однак такі моделі будуть створювати більше шуму, ніж пристрої з пасивним охолодженням.

У нашому каталозі Ви також знайдете док-станції Gembird, підключення жорстких дисків, до яких здійснюється максимально швидко і просто!

Купити Кишені HDD та CD/DVD Gembird можна у нашому магазині SVEN ДНІПРО. Робіть замовлення будь-яким із зручних способів:

В режимі он-лайн на сайті https://sven.dp.ua/.
За телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.
Зайшовши до нашого магазину за адресою вул. Суворова, 14 (район вул. Титова).
Чекаємо Вас!

Доставка товару можлива у будь-яке місто України. Термін – до 3 днів.

Залишились питання? Вкажіть їх нашим фахівцям за телефонами. Ми завжди раді допомогти Вам!

 

 

 

Gembird – компания, которая была основана в 1997 году в Нидерландах. С момента своего существования она успела стать одним из мировых лидеров в сфере производства компьютерных аксессуаров и периферии, а также энергосберегающих технологий. С начала 2000-х компания открыла свои фабрики в Китае, что позволило выпускать продукцию на почве собственной технической базы. Данный факт обеспечил ценовое преимущество товаров Gembird, а использование инновационных технологий в производстве — качество продукции.

Если Вы устали от мыслей, как же перенести большие объемы данных с одного устройства на другое, как удобно хранить их на ПК, то Вам однозначно помогут карманы для жестких дисков Gembird.

Ниже приведем несколько основных советов для удачной покупки подобного аксессуара:

Обратите внимание на его совместимость с предполагаемым жестким диском и посмотрите на интерфейс подключения.

Оцените, нужен ли Вам переносной карман? Либо он может быть стационарным? От этого зависит выбор в пользу либо внутренних, либо внешних устройств.

Узнайте, каков материал аксессуара. Металлические карманы для дисков будут максимально крепкими и надежными. Пластик же более экономичный вариант.

Как много накопителей необходимо подключить к карману? Это определит необходимое количество слотов в устройстве.

Обратите внимание на тип питания. Оно может осуществляться через USB или блок. Данный нюанс необходимо учитывать при выборе внешних карманов для жестких дисков. Первый вариант питания более удобный. БП же эффективнее и необходимы в моделях на большое количество накопителей.

Наличие активного охлаждения при помощи вентилятора – отличный вариант для качественного отвода тепла. Однако такие модели будут создавать больше шума, чем устройства с пассивным охлаждением.

В нашем каталоге Вы также найдете док-станции Gembird, подключение жестких дисков к которым осуществляется максимально быстро и просто!

Купить Карманы HDD и CD/DVD Gembird можно в нашем магазине SVEN ДНЕПР. Делайте заказ любым из удобных способов:

 1.     В режиме онлайн на сайте https://sven.dp.ua/.
 2.     По телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.
 3.     Зайдя в наш магазин по адресу ул. Суворова 14 (район ул. Титова).

Ждем Вас!

Доставка товара возможна в любой город Украины. Срок — до 3 дней.

Остались вопросы? Задайте их нашим специалистам по телефонам. Мы всегда рады Вам помочь!

Интерфейс

 • 3.5"(1)
 • 5.25"(1)
 • USB2(1)
 • USB3(14)
 • CD-ROM 9.5(1)
 • CD-ROM 12.7(1)

Размер диска

 • 2.5"(16)
 • 3.5"(1)
 • M2(2)
Каталог товаров
2016©0.5167