Кишені для HDD та CD/DVD Maiwo

Maiwo – китайський бренд, що займається випуском картридерів та USB концентраторів, комп'ютерних плат та аксесуарів для системних блоків. Хороша ціна та якість продукції обов'язково Вас порадують.

Кишені для жорстких дисків можуть спростити роботу з великими обсягами даних. Призначені для підключення накопичувачів пам'яті, вони допомагають у зберіганні, передачі інформації з одного пристрою на інший, використовуються як адаптери. Магазин SVEN DNEPR пропонує велику кількість кишень для жорстких дисків Maiwo. Щоб вибрати потрібну для себе модель, варто розібратися в усьому різноманітті таких аксесуарів.

1. Кишені можуть мати різні інтерфейси підключення та форм-фактори. Отже, при покупці слід обов'язково перевірити аксесуар на факт сумісності з ПК і самим накопичувачем пам'яті.

2. Дані пристрої бувають зовнішнього та внутрішнього типу. Серед зовнішніх також зустрічаються док-станції для найпростішого підключення дисків. Загалом вибір на користь того чи іншого типу залежить від потреби в портативності або стаціонарному використанні кишені, а також від вимог до простоти підключення.

3. Дивіться кількість слотів у моделі. Це визначить можливість встановлення одного чи більше накопичувачів пам'яті.

4. Кишеня може бути виготовлена як із пластику, так і з металу. Останній буде найміцнішим і напевно прослужить довго.

5. Живлення зовнішнього аксесуара може здійснюватись як через USB, так і за допомогою блоку. Останній варіант найчастіше використовується у стаціонарних моделях, будучи максимально ефективним.

6. Охолодження буває пасивним чи активним. Останнє також найчастіше зустрічається у стаціонарних моделях на кілька слотів.

7. Аксесуари для пристроїв зберігання пам'яті іноді оснащені додатковими деталями та функціями. Наприклад, деякі кишені Maiwo можуть бути використані для шифрування інформації на диску, мати світлодіодні індикатори, підтримувати Plug and Play і Hot-Plug і не тільки.

Купити Кишені HDD та CD/DVD Maiwo можна у нашому магазині SVEN ДНІПРО. Вибирайте один із трьох способів купівлі:

Користуючись нашим сайтом https://sven.dp.ua/.
Заходячи до магазину за адресою вул. Суворова 14 у м. Дніпро (район вул. Титова та ТЦ Апполо).
Роблячи замовлення за телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Наші фахівці завжди готові допомогти Вам з вибором техніки та проконсультувати щодо особливостей оформлення замовлення.

Щоб побачити більше товарів, користуйтесь інтернет-каталогом магазину SVENDNEPR.

Доставка продукції можлива до будь-якого міста України протягом 3 днів.

 

 

 

Maiwo – китайский бренд, занимающийся выпуском картридеров и USB концентраторов, компьютерных плат и аксессуаров для системных блоков. Хорошая цена и качество продукции обязательно Вас порадуют.

Карманы для жестких дисков могут значительно упростить работу с большими объемами данных. Предназначенные для подключения накопителей памяти, они помогают в хранении, передачи информации с одного устройства на другое, используются в качестве адаптеров. Магазин SVEN DNEPR предлагает большое количество карманов для жестких дисков Maiwo. Чтобы выбрать подходящую для себя модель, стоит разобраться во всем многообразии таких аксессуаров.

1. Карманы могут иметь различные интерфейсы подключения и форм-факторы. Так что при покупке следует обязательно проверить аксессуар на факт совместимости с ПК и самим накопителем памяти.

2. Данные устройства бывают внешнего и внутреннего типа. Среди внешних также встречаются док-станции для самого простого подключения дисков. В целом, выбор в пользу того или иного типа зависит от потребности в портативности либо стационарном использовании кармана, а также от требований к простоте подключения.

3. Смотрите на количество слотов в модели. Это определит возможность установки одного или большего количества накопителей памяти.

4. Карман может быть изготовлен как из пластика, так и из металла. Последний будет наиболее прочным и наверняка прослужит долго.

5. Питание внешнего аксессуара может осуществляться как через USB, так и при помощи блока. Последний вариант наиболее часто используется в стационарных моделях, являясь максимально эффективным.

6. Охлаждение бывает пассивным или активным. Последнее также зачастую встречается в стационарных моделях на несколько слотов.

7. Аксессуары для устройств хранения памяти иногда оснащены дополнительными деталями и функциями. Например, некоторые карманы Maiwo могут использоваться для шифрования информации на диске, иметь светодиодные индикаторы, поддерживать Plug and Play и Hot-Plug и не только.

Купить Карманы HDD и CD/DVD Maiwo можно в нашем магазине SVEN ДНЕПР. Выбирайте один из трех способов покупки:

 1.     Пользуясь нашим сайтом https://sven.dp.ua/.
 2.     Заходя в магазин по адресу ул. Суворова 14 в г. Днепр (район ул. Титова и ТЦ Апполо).
 3.     Делая заказ по телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Наши специалисты всегда готовы помочь Вам с выбором техники и проконсультировать по особенностям оформления заказа.

Чтобы увидеть больше товаров, пользуйтесь интернет-каталогом магазина SVENDNEPR.

Доставка продукции возможна в любой город Украины в течение 3 дней.

Интерфейс

 • 3.5"(3)
 • 5.25"(2)
 • Type-C(10)
 • USB2(4)
 • USB3(11)
 • CD-ROM 9.5(1)
 • CD-ROM 12.7(1)
 • CD-ROM Apple(1)

Размер диска

 • 2.5"(22)
 • 3.5"(5)
 • M2(7)
Каталог товаров
2016©0.4758