Нет товара в категории

Remax - китайська компанія, що вийшла на ринок у 2008 році. Вона спеціалізується на випуску мобільних аксесуарів, кабелів, акумуляторів, аудіопристроїв. Сьогодні ця фірма має представництва у більш ніж 120 країнах світу! Remax розвивається стрімко та активно виробляє все нову та нову продукцію. Стиль, якість та приємна ціна чекають на Вас.

При виборі техніки ми орієнтуємося її характеристики. Уважно вибираємо смартфони та планшети, ноутбуки та домашні ПК, враховуючи всі деталі. Але разом з тим досить часто упускаємо значущість більш маленьких, але не менш важливих аксесуарів, наприклад USB кабелів. Їхня функціональність дійсно велика. Це зарядка пристроїв, обмін даними, підключення комп'ютерної периферії, зчитування інформації з флеш-носіїв.

Магазин SVEN DNEPR пропонує Вам кабелі USB Remax. Вони порадують Вас не лише високою якістю, а й стильним дизайном.

Щоб вибрати ідеальний кабель, визначтеся з його призначенням. Також зверніть увагу на такі характеристики:

- Тип роз'ємів. Це стане важливою деталлю, яка визначає сумісність кабелю з пристроями.
- На значення струмового навантаження. Якщо Ви купуєте кабель для швидкого заряджання гаджета, то значення струму від 2А до 3,5А будуть ідеально підходящими. Однак не забувайте враховувати обмеження заряду батареї у смартфоні або планшеті.
- На довжину кабелю.
- На форму шнура: кругла, пласка або спіральна. Круглі шнури, ймовірно, є найпопулярнішими та найпоширенішими. Плоскі менше схильні до перегинів і сплутування (ідеальний варіант для поїздок). Спіральний кабель USB дає запас у довжині, так як добре розтягується.
- На матеріал обплетення. Шнури в пластиковому обплетенні дуже гнучкі. Це найпопулярніший та бюджетний варіант кабелів. Однак якщо Вам необхідна міцність і надійність, то робіть вибір на користь металевого або тканинного обплетення. Але пам'ятайте, що остання забезпечуватиме більшу гнучкість кабелю, ніж варіант у металі.

Якщо у Вас залишилися сумніви щодо вибору потрібного шнура USB, звертайтеся до наших консультантів за допомогою.

Купити кабелі USB Remax можна у нашому магазині SVEN ДНІПРО. Вибирайте один із трьох способів купівлі:

Користуючись нашим сайтом https://sven.dp.ua/.
Заходячи до магазину за адресою вул. Суворова 14 у м. Дніпро (район вул. Титова та ТЦ Апполо).
Замовлення за телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.
Доставка замовлення можлива до будь-якого міста України протягом 3 днів.

 

 

 

Remax — китайская компания, вышедшая на рынок в 2008 году. Она специализируется на выпуске мобильных аксессуаров, кабелей, аккумуляторов, аудиоустройств. Сегодня данная фирма имеет представительства в более чем 120 странах мира! Remax развивается стремительно и активно производит все новую и новую продукцию. Стиль, качество и приятная цена ждут Вас.

При выборе техники мы ориентируемся на ее характеристики. Внимательно выбираем смартфоны и планшеты, ноутбуки и домашние ПК, учитывая все детали. Но вместе с тем довольно часто упускаем значимость более маленьких, но не менее важных аксессуаров, например, USB кабелей. Их функциональность действительно велика. Это зарядка устройств, обмен данными, подключение компьютерной периферии, считывание информации с флеш-носителей.

Магазин SVEN DNEPR предлагает Вам USB кабели Remax. Они порадуют Вас не только высоким качеством, но и стильным дизайном.

Чтобы выбрать идеально подходящий кабель, определитесь с его назначением. Также обратите внимание на следующие характеристики:

  1. Тип разъемов. Это станет важной деталью, определяющей совместимость кабеля с устройствами.
  2. На значение токовой нагрузки. Если Вы покупаете кабель для быстрой зарядки гаджета, то значения тока от 2А до 3,5А будут идеально подходящими. Однако не забывайте учитывать ограничения заряда батареи в самом смартфоне или планшете.
  3. На длину кабеля.
  4. На форму шнура: круглая, плоская или спиральная. Круглые шнуры, вероятно, являются самыми популярными и распространенными. Плоские меньше подвержены перегибам и спутыванию (идеальный вариант для поездок). Спиральный USB кабель дает запас в длине, так как хорошо растягивается.
  5. На материал оплетки. Шнуры в пластиковой оплетке очень гибкие. Это самый популярный и бюджетный вариант кабелей. Однако если Вам необходима прочность и надежность, то делайте выбор в пользу металлической или тканевой оплетки. Но помните, что последняя будет обеспечивать большую гибкость кабеля, чем вариант в металле.

Если у Вас остались сомнения относительно выбора нужного USB шнура, обращайтесь к нашим консультантам за помощью.

Купить кабели USB Remaxможно в нашем магазине SVEN ДНЕПР. Выбирайте один из трех способов покупки:

  1. Пользуясь нашим сайтом https://sven.dp.ua/.
  2. Заходя в магазин по адресу ул. Суворова 14 в г. Днепр (район ул. Титова и ТЦ Апполо).
  3. Заказ по телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Доставка заказа возможна в любой город Украины в течение 3 дней. 

Каталог товаров
2016©0.496