Відеокарти Inno3D

INNO3D: Інновації у Візуальних Технологіях для Вашого Відмінного Досвіду

У світі відмінних графічних можливостей та передових технологій Відеокарти INNO3D вибиваються яскравою зіркою. Ці відеокарти втілюють в собі найновітніші інновації для геймерів, творців відеоконтенту та професіоналів в галузі дизайну. Поглибимося у світ функцій цих вражаючих відеокарт та розглянемо їх різноманітність та особливості, відзначивши ключові переваги, які перетворюють геймінг та роботу з графікою на справжнє задоволення.

Суперіорна Графіка та Візуалізація: Відеокарти INNO3D дарують неймовірний рівень візуальних можливостей завдяки передовим графічним технологіям. Завдяки цьому, ваші відеоігри стають надзвичайно реалістичними та динамічними, а відеоінштрукції чи візуальні проекти отримують неперевершену якість.

Потужність та Швидкість: Відеокарти INNO3D забезпечують вражаючу продуктивність завдяки передовим графічним процесорам та вдосконаленим алгоритмам обчислень. Це означає, що ви зможете без перешкод насолоджуватися сучасними іграми та програмами, забезпечуючи плавний геймплей та реалістичну графіку.

Завдяки Інноваціям до Відмінності: Відеокарти INNO3D не просто відтворюють графіку – вони створюють її з чудовою деталізацією та точністю. Це завдяки передовим технологіям обробки зображення та високій роздільній здатності, які перетворюють кожну мить у відмінне візуальне враження.

Персоналізовані Можливості: Відеокарти INNO3D доступні у різних конфігураціях, що дозволяє підібрати відповідну модель під ваші потреби. Чи ви впертий геймер, винахідливий творець відеоконтенту або професійний дизайнер – INNO3D має відповідний варіант, щоб задовольнити ваші унікальні вимоги.

Відеокарти INNO3D – це унікальний шлях до підвищення якості візуальних можливостей та продуктивності. Ви можете здійснити покупку цих відеокарт як оптом, так і в роздріб, в нашому високоякісному інтернет-магазині SVEN DNEPR. Насолоджуйтеся найкращим геймінгом та роботою з графікою завдяки інноваціям від INNO3D, які доступні для вас у нашому асортименті.

 

 

 

Inno3D довольно известная на мировом рынке компания, которая является новатором в производстве и разработке широкого ассортимента инновационных аппаратных устройств для персональных компьютеров. Цель компании раскрыть весь потенциал и создать, как можно больше возможностей мультимедиа для пользователей по доступной цене. Все устройства проходят обязательную сертификацию, что гарантирует качество мирового уровня продукции.

Графика высокого качества – это неотъемлемая часть современного компьютера. Очень часто мощности компьютера недостаточно для воспроизведения качественных фильмов, видео или емких игр. Видеокарта Inno3D идеальное решение данной проблемы за счет высокопроизводительных и эффективных вычислительных возможностей. Разрыв изображения и дрожание кадров не только отвлекает от процесса, но и раздражает, специальная технология FXAA примененная в видеокартах Inno3D прекрасно обрабатывает изображение и регулирует перепады, благодаря этому вас ничего не будет отвлекать, и вы сможете сполна насладиться просмотром любимого фильма или прохождением игры. Мультимедийные устройства Inno3D до десяти раз производительнее чем интегрированные видеокарты, что позволяет играть в самые современные игры или комфортно работать. Качественная и производительная видеокарта – это один из важнейших компонентов персонального компьютера.

Ознакомиться с ассортиментом и купить видеокарту Inno3D можно в магазине акустики и компьютерной техники «SVEN DNEPR». Здесь вы найдете огромный выбор необходимой техники по самым приятным ценам. Если у вас нет возможности посетить магазин, то сделать заказ можно в любое удобное для вас время на нашем сайте. Быстрая доставка товаров по всем городам Украины. Приятных покупок.

Чип

 • NVIDIA(12)

Графическое ядро

 • GTX1650(1)
 • RTX3060(1)
 • RTX4060(2)
 • RTX4060Ti(2)
 • RTX4070(1)
 • RTX4070 Super(1)
 • RTX4070Ti Super(3)
 • RTX4080 Super(1)

Ограничитель Hashrate (LHR)

 • Есть(11)
 • Нет(1)

Объем памяти

 • 4 Gb(1)
 • 8 Gb(4)
 • 12 Gb(3)
 • 16 Gb(4)

Тип памяти

 • GDDR6(12)
Каталог товаров
2016©0.7903