Відеокарти PNY

PNY – відома американська компанія, заснована у 1985 році. Європейська штаб-квартира знаходиться у Франції. PNY пропонує клієнтам користувальницькі та комерційні рішення у сфері електроніки. Компанія створює графічні карти з чіпами NVIDIA та GeForce, флеш-пам'ять, твердотільні накопичувачі високої якості. За останні роки PNY відкрила нові офіси у різних куточках світу.

Заміна відеокарти може помітно покращити можливості Вашого комп'ютера, дозволивши грати у вимогливі ігри та користуватися складними програмами для 3D та монтажу. Магазин SVEN DNEPR пропонує низку моделей відеокарт PNY.

Як не помилитися з вибором відеоконтролера?

1. Завжди варто пам'ятати про необхідність сумісності даного комплектуючого із центральним процесором та материнською платою.

2. Потрібно уважно вивчити основні параметри: частоту графічного процесора, тип і обсяг пам'яті, шину передачі даних, систему охолодження та технології, що підтримуються.

Чим вища частота графічного процесора, тим вища продуктивність відеокарти.

Об'єм пам'яті для геймерів повинен становити від 2 Гб. Але від кількості Гб залежить якість графічного адаптера. Дуже важливо дивитися на тип карти, який визначає швидкість запису та читання даних. Найновішими є моделі GDDR5, GDDR5X та остання, найпотужніша – GDDR6. Саме такі відеоконтролери пропонує PNY.

Пропускна здатність шини передачі для вимогливих користувачів повинна становити не менше 256 біт.

Сильній відеокарті потрібна активна система охолодження. Також відзначайте кількість та розташування кулерів. Цей аспект визначить безшумність роботи компонента.

Підтримка DirectX та версія шейдерів важлива для геймерів.

3. Зверніть увагу на додаткові гнізда. Чи є вихід для підключення до блока живлення? Цей момент важливий для дуже потужних відеокарт. Також дивіться на наявність усіх необхідних відеороз'ємів.

І це далеко не весь перелік критеріїв вибору кращої та відповідної відеокарти. За більш вичерпною інформацією звертайтесь до наших консультантів. Ми завжди раді допомогти Вам!

Купити відеокарту PNY можна у нашому магазині SVEN ДНІПРО. Купуйте зручним для Вас способом:

На нашому сайті: https://sven.dp.ua/. Каталог магазину постійно поповнюється. Не пропустіть новинки техніки та аксесуарів!
За телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.
І, звичайно ж, заходьте до нашого магазину. Адреса: м. Дніпро, вул. Суворова 14 (район вул. Титова, за 600 м від ТЦ Апполо).
Доставка техніки та аксесуарів здійснюється по всіх містах України протягом 3 днів!

 

 

 

PNY – известная американская компания, основанная в 1985 году.  Европейская штаб-квартира находится во Франции. PNY предлагает клиентам пользовательские и коммерческие решения в сфере электроники. Компания создает графические карты с чипами NVIDIA и GeForce, флеш-память, твердотельные накопители высокого качества. За последние годы PNY открыла новые офисы в разных уголках мира.

Замена видеокарты может заметно улучшить возможности Вашего компьютера, позволив играть в требовательные игры и пользоваться сложными программами для 3D и монтажа. Магазин SVEN DNEPR предлагает ряд моделей видеокарт PNY.

Как не прогадать с выбором видеоконтроллера?

1. Всегда стоит помнить о необходимости совместимости данного комплектующего с центральным процессором и материнской платой.

2. Нужно внимательно изучить основные  параметры: частоту графического процессора, тип и объем памяти, шину передачи данных, систему охлаждения и поддерживаемые технологии.

Чем выше частота графического процессора, тем выше производительность видеокарты.

Объем памяти для геймеров должен составлять от 2 Гб. Но не только от количества Гб зависит качество графического адаптера. Очень важно смотреть на тип карты, который определяет скорость записи и чтения данных. Новейшими  являются модели GDDR5, GDDR5X и последняя, самая мощная - GDDR6. Именно такие видеоконтроллеры предлагает PNY.

Пропускная способность шины передачи данных для требовательных пользователей должна составлять не менее 256 бит.

Сильной видеокарте нужна активная система охлаждения. Также отмечайте количество и расположение кулеров. Этот нюанс определит бесшумность работы компонента.

Поддержка DirectX и версия шейдеров важна для геймеров.

3. Обратите внимание на дополнительные разъемы. Есть ли выход для подключения к блоку питания? Этот момент важен для очень мощных видеокарт. Также смотрите на наличие всех необходимых видеоразъемов.

И это далеко не весь перечень критериев выбора лучшей и подходящей видеокарты. За более исчерпывающей информацией обращайтесь к нашим консультантам. Мы всегда рады помочь Вам!

Купить видеокарту PNY можно в нашем магазине SVEN ДНЕПР. Делайте покупку удобным для Вас способом:

  1.     На нашем сайте: https://sven.dp.ua/. Каталог магазина постоянно пополняется. Не пропустите новинки техники и аксессуаров!
  2.     По телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.
  3.     И, конечно же, заходите в наш магазин. Адрес: г. Днепр, ул. Суворова 14 (район ул. Титова, в 600 м от ТЦ Апполо).

Доставка техники и аксессуаров осуществляется по всем городам Украины в течение 3 дней!

Чип

  • NVIDIA(2)

Графическое ядро

  • Quadro(2)

Ограничитель Hashrate (LHR)

  • Нет(2)

Объем памяти

  • 4 Gb(1)
  • 20 Gb(1)

Тип памяти

  • GDDR6(2)
Каталог товаров
2016©0.8001