Наушники и гарнитуры Baseus

Baseus – торгова марка побутової та комп'ютерної техніки, заснована у 2011 році. Назва бренду походить від гасла "Base on user". Власне, такої політики і дотримується виробник, наголошуючи на цінності інтересів користувача. У 2019 році було створено першу лабораторію Baseus з метою кваліфікованої технічної підтримки. На даному етапі продукцію Baseus представлено більш ніж у 180 країнах світу. Виробник є одним із провідних у китайській індустрії електроніки.

Сьогодні ми оточені великою кількістю спілкування. Знайомства, зустрічі, телефонні дзвінки та користування месенджерами – все це знайоме чи не кожній сучасній людині. У цьому потоці дуже зручним помічником є мобільна гарнітура.

Магазин SVEN DNEPR представляє широкий вибір гарнітури Baseus, що підходить для спілкування та прослуховування музики.

Навушники з підключенням через Bluetooth або класичні дротові з мікрофоном? У нашому каталозі Ви знайдете те, що Вам потрібне. У режимі розмови бездротова гарнітура Baseus працює від 2 до 10 годин (залежно від моделі). При цьому ряд навушників має можливість використання як у бездротовому, так і в дротовому режимі. Це дозволить продовжувати роботу з пристроєм навіть після розрядження акумулятора. Більшість моделей Baseus мають ряд кнопок для зручного керування: увімкнення/вимкнення, регулювання гучності, прийняття виклику та керування плеєром. Таким чином, перебуваючи на морозній вулиці, Вам не доведеться діставати телефон для відповіді на дзвінок або перемикання музичного треку. Шумофільтрація, захист від пилу та вологи роблять гарнітуру Baseus надійною, а її використання максимально приємним. Виробник подбав про систему підключення відразу кількох пристроїв до одного навушника (технологія Multipoint).

Вибирайте відповідний дизайн. Каталог нашого магазину готовий запропонувати величезний вибір гарнітури Baseus різної форми та колірних відтінків. Купуйте мініатюрні навушники з док-станцією (боксом), яка зручна для їх заряджання та зберігання. Зверніть увагу на моделі зі світлоіндикаторами, що не просто стильно, а й зручно.

Наш каталог також представляє геймерську гарнітуру Baseus. Відчуйте всі звукові відтінки улюбленої гри!

Придбати навушники та гарнітури Baseus можна у нашому магазині SVEN ДНІПРО.

Робіть замовлення онлайн на сайті https://sven.dp.ua/. Також заходьте до нашого магазину за адресою Суворова 14, що недалеко від ТЦ Appolo. Ми завжди готові проконсультувати Вас та допомогти з вибором потрібного товару.

Звертайтесь за телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84. Завжди Вам раді!

 

 

 

 Baseus – торговая марка бытовой и компьютерной техники, основанная в 2011 году. Название бренда происходит от лозунга «Base on user». Собственно, такой политики и придерживается производитель, акцентируя внимание на ценности интересов пользователя. В 2019 году была создана первая лаборатория Baseus с целью квалифицированной технической поддержки. На данном этапе продукция Baseus представлена более чем в 180 странах мира. Производитель является одним из ведущих в китайской индустрии электроники.

Сегодня мы окружены большим количеством общения. Знакомства, встречи, телефонные звонки и пользование мессенджерами — все это знакомо чуть ли не каждому современному человеку. В этом потоке крайне удобным помощником является мобильная гарнитура.

Магазин SVEN DNEPR представляет широкий выбор гарнитуры Baseus, подходящей для общения и прослушивания музыки.

Наушники с подключением через Bluetooth или классические проводные с микрофоном? В нашем каталоге Вы найдете то, что Вам нужно. В режиме разговора беспроводная гарнитура Baseus работает от 2 до 10 часов (в зависимости от модели). При этом ряд наушников имеет возможность использования как в беспроводном, так и в проводном режиме. Это позволит продолжать работу с устройством даже после разрядки его аккумулятора. Большинство моделей Baseus имеют ряд кнопок для удобного управления: включения/выключение, регулировки громкости, принятия вызова и управления плеером. Таким образом, находясь на морозной улице, Вам не придется доставать телефон для ответа на звонок или переключения музыкального трека. Шумофильтрация, защита от пыли и влаги делают гарнитуру Baseus надежной, а ее использование максимально приятным. Производитель позаботился о системе подключения сразу нескольких устройств к одним наушникам (технология Multipoint).

Выбирайте подходящий дизайн. Каталог нашего магазина готов предложить огромный выбор гарнитуры Baseus различной формы и цветовых оттенков. Приобретайте миниатюрные наушники с док-станцией (боксом), которая удобна для их зарядки и хранения. Обратите внимание на модели со светоиндикаторами, что не просто стильно, но и удобно.

Наш каталог также представляет геймерскую гарнитуру Baseus. Ощутите все звуковые оттенки любимой игры!

Купить наушники и гарнитуры Baseus можно в нашем магазине SVEN ДНЕПР.

Делайте заказ онлайн на сайте https://sven.dp.ua/. Также заходите в наш магазин по адресу Суворова 14, что недалеко от ТЦ Appolo. Мы всегда готовы проконсультировать Вас и помочь с выбором нужного товара.

Обращайтесь по телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84. Всегда Вам рады!

Вид

  • Гарнитура (наушники с микрофоном)(8)

Назначение

  • TWS(5)
  • Обычные(3)

Тип крепления

  • Вкладыши(8)

Тип подключения

  • Bluetooth(6)
  • Проводной(1)

Цвет

  • Черный/черный(3)
Каталог товаров
2016©0.8404