Наушники и гарнитуры Philips

Нам сьогодні доступна будь-яка музика: класика, джаз, рок, поп, шансон… Його Величність Інтернет відкриє для нас будь-який концертний зал, знайде будь-яку раритетну платівку, варто лише натиснути на потрібне посилання. Але не просто почути чисте звучання без домішки сторонніх звуків. На вулиці, у транспорті, навіть удома нас оточують різноманітні шуми. Хтось точно помітив: «Музика народжується в тиші…» Дозвольте почути народження звуку без перешкод. Спеціально для цього розроблено окремі моделі навушників фірми «PHILIPS». Їхнє закрите акустичне оформлення забезпечує надійну звукоізоляцію, відсікаючи всілякі шуми.

Гарнітури для геймерів у своїй більшості мають м'які амбушури і комфортні навіть для тривалих ігор. А трубка мікрофона, що знімається, допомагає в чіткій передачі голосових команд.

Дитячі навушники PHILIPS оснащені обмежувачем гучності, тому Ви можете бути впевнені, що ваша дитина слухає музику, не перевищуючи безпечний рівень гучності. Шумоізолюючі амбушюри значно скорочують рівень зовнішнього шуму. Таким чином, дитині не треба збільшувати гучність для занурення музики. Регульоване оголов'я без кріплень дозволяє легко маніпулювати деталями навушників, забезпечуючи зручну посадку для дітей будь-якого віку.

Навушники для повсякденного використання зручні як при ходьбі, так і в поїздках. Більшість з них має компактну складну конструкцію, гарантуючи зручність перенесення та зберігання.

Стерео-гарнітури призначені для телефонії VoIP, інтерактивного спілкування у чатах та комп'ютерних системах розваг. Повнорозмірні моделі хороші для прослуховування медіа-файлів.

У нашому магазині SVEN ДНІПРО Ви зможете придбати цікаву для Вас модель навушників «PHILIPS». Повну інформацію щодо кожної моделі вам нададуть наші консультанти. Чекаємо на вас за адресою: м. Дніпро, вулиця Суворова, 14.

 

 

 

Нам сегодня доступна любая музыка: классика, джаз, рок, поп, шансон… Его Величество Интернет откроет для нас любой концертный зал, найдет любую раритетную пластинку, стоит только  нажать  нужную ссылку. Но не так просто услышать чистое звучание без примеси посторонних звуков. На улице, в транспорте,  даже дома нас окружают разнообразные шумы.  Кто-то точно подметил: «Музыка рождается в тишине…» Позвольте себе услышать рождение звука без помех. Специально для этого разработаны отдельные модели наушников фирмы «PHILIPS». Их закрытое акустическое оформление обеспечивает надежную звукоизоляцию, отсекая всевозможные шумы.

Гарнитуры для геймеров в своем большинстве обладают мягкими амбушюрами и комфортны даже для длительных игр. А съемная трубка микрофона помогает в четкой передаче голосовых команд.

Детские наушники «PHILIPS» оснащены ограничителем громкости, поэтому Вы можете быть уверены, что ваш ребенок слушает музыку, не превышая  безопасный уровень громкости. Шумоизолирующие амбушюры значительно сокращают уровень внешнего шума. Таким образом,  ребенку не надо увеличивать громкость для погружения в музыку. Регулируемое  оголовье без креплений,  позволяет легко манипулировать деталями наушников, обеспечивая удобную посадку для детей любого возраста.

Наушники для повседневного использования удобны,  как при ходьбе, так и в поездках. Большинство из них имеет компактную складную конструкцию, гарантируя удобство переноски и хранения.

Стерео-гарнитуры предназначены для телефонии VoIP, интерактивного общения в чатах и компьютерных системах развлечений. Полноразмерные модели хороши для прослушивания медиа-файлов.

В нашем магазине SVEN ДНЕПР Вы сможете приобрести интересующую Вас модель наушников «PHILIPS». Полную информацию  по каждой модели вам предоставят наши консультанты. Ждем вас по адресу: г. Днепр, улица Суворова, 14.

Вид

  • Наушники(2)
  • Гарнитура (наушники с микрофоном)(25)

Назначение

  • TWS(8)
  • Обычные(19)

Тип крепления

  • Вкладыши(6)
  • Оголовье(2)

Тип подключения

  • Bluetooth(3)
  • Проводной(5)

Цвет

  • Розовый(2)
  • Черный/черный(3)
Каталог товаров
2016©0.6834