Нет товара в категории

FIRO – виробник, що займається випуском бездротових мобільних гарнітур із 2007 року. Ця вузькоспеціалізована спрямованість бренду зумовлює високу якість продукції. Стерео- та моногарнітури, гарнітури для занять спортом – все це FIRO. Успішна участь у міжнародних виставках HKTDC, HK Gobal Sourcing, IFA Berlin, GITEX Dubai та CES Las Vegas Show підтверджує статус цього бренду.

На сьогоднішній день покупці більш ніж із 50 країн світу обирають FIRO. Тепер компанія спішно увійшла на український ринок та офіційно представлена в Україні.

Для сучасної людини з її образом та темпом життя Bluetooth-гарнітура – справжня знахідка. Магазин SVEN DNEPR представляє вибір бездротової гарнітури FIRO. У нас Ви знайдете якісні навушники різних кольорів та форми – все, чого Ваша душа забажає. 9 годин активної роботи гарнітури дозволить Вам не замислюватися про зайві підзарядки пристрою. А наявність кнопок керування та голосових повідомлень дасть можливість зручно використовувати гарнітуру не відриваючись від звичних справ. Заняття спортом, робота по дому та прогулянки подвійно комфортніші з гарнітурою FIRO. Зверніть увагу на моделі з шумом придушення і відчуйте всю чистоту звуку. А вологозахист навушників допоможе зовсім не переживати за збереження пристроїв у негоду і забезпечить їхню надійність.

Вибирайте моногарнітуру FIRO, навушники з кейсом або з ременем та магнітним кріпленням на шиї. Тут є все для Ваших потреб!

Придбати навушники та гарнітури FIRO можна у нашому магазині SVEN ДНІПРО. Переглядайте каталог товарів та легко оформлюйте замовлення у нашому інтернет-магазині на сайті https://sven.dp.ua/. Доставка товару здійснюється по території України протягом 3-х днів. Також Ви можете зайти до нашого магазину за адресою Суворова 14, що всього за 600 м від ТЦ Appolo. Задавайте питання, що Вас цікавлять, щодо продукції кваліфікованим фахівцям.

Наші телефонні номери: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

 

 

 

FIRO – производитель, занимающийся выпуском беспроводных мобильных гарнитур с 2007 года. Эта узкоспециализированная направленность бренда обуславливает высокое качество его продукции. Стерео- и моногарнитуры, гарнитуры для занятий спортом — все это FIRO. Успешное участие в международных выставках HKTDC, HK Gobal Sourcing, IFA Berlin, GITEX Dubai, CES Las Vegas Show подтверждает статус данного бренда.

На сегодняшний день покупатели более чем из 50 стран мира выбирают FIRO. Теперь компания спешно вошла на украинский рынок и официально представлена в Украине.

Для современного человека с его образом и темпом жизни Bluetooth-гарнитура — настоящая находка. Магазин SVEN DNEPR представляет выбор беспроводной гарнитуры FIRO. У нас Вы найдете  качественные наушники разных цветов и формы — все, чего Ваша душа пожелает. 9 часов активной работы гарнитуры позволит Вам не задумываться о лишних подзарядках устройства. А наличие кнопок управления и голосовых уведомлений даст возможность удобно использовать гарнитуру не отрываясь от привычных дел. Занятия спортом, работа по дому и прогулки вдвойне комфортнее с гарнитурой FIRO. Обратите внимание на модели с шумоподавлением и ощутите всю чистоту звука. А влагозащита наушников поможет совершенно не переживать за сохранность устройств в непогоду и обеспечит их надежность.

Выбирайте моногарнитуру FIRO, наушники с кейсом или с ремнем и магнитным креплением на шее. Здесь есть все именно для Ваших потребностей!

Купить наушники и гарнитуры FIRO можно в нашем магазине SVEN ДНЕПР. Просматривайте каталог товаров и легко оформляйте заказ в нашем интернет-магазине на сайте https://sven.dp.ua/. Доставка товара осуществляется по территории всей Украины в течение 3-х дней. Также Вы можете зайти в наш магазин по адресу Суворова 14, что всего в 600 м от ТЦ Appolo. Задавайте интересующие Вас вопросы по продукции квалифицированным специалистам.

Наши телефонные номера: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Каталог товаров
2016©0.7258