Наушники и гарнитуры Cougar

Cougar – зовсім недавно ця молода компанія розпочала свій шлях виробника ігрової периферії, а вже є одним із головних конкурентів на ринку та лідером у майбутньому.

Навушники та гарнітури Cougar

Хочете бути одним із найкращих гравців і чути наближення противника за версту? У цьому вам допоможе професійна геймерська гарнітура Cougar Immersa, адже якість та точність звуку не зможе зрівнятися ні з чим! А чудовий і унікальний у своєму роді вбудований мікрофон з шумозаглушенням, дозволить відразу сповістити союзників про супротивника, що наближається. Найголовніше, що навушники підійдуть не лише для ігор, а й для прослуховування улюбленої музики, переглядів фільмів та спілкування в інтернет-додатках. Навушники Cougar, безперечно, подбають про ваші позитивні емоції та створять додаткову сприятливу атмосферу.

Ще однією відмінною і безперечно важливою перевагою Cougar є комфорт. Неперевершена модель шкіряного оголов'я, та ще й з автоматичним регулюванням посадки, зробить вас і навушники одним цілим. Також варто звернути увагу на компактний пульт керування. Він з легкістю дозволить в потрібний момент додати і зменшити звук або заглушити мікрофон, коли цього вимагатимуть обставини.

Варто згадати, що Cougar відрізняється від інших компаній своїм модним дизайном та стійкими матеріалами. Надзвичайна легкість навушників дозволяє використовувати їх протягом усього дня. Стильний вигляд і витончений колір навушників Cougar сподобається кожному.

У нашому магазині SVEN DNEPR Ви можете купити навушники Cougar за конкурентною ціною. А якщо у Вас виникнуть питання, наші досвідчені фахівці завжди готові Вас проконсультувати по товару і допомогти визначитися з вибором.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Дніпро, вулиця Суворова, 14.

Здійснити замовлення також можна на сайті sven.dp.ua. Або зателефонувавши за телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

 

 

 

Cougar – совсем недавно эта молодая компания начала свой путь производителя игровой периферии, а уже является одним из главных конкурентов на рынке и лидером в будущем.

Наушники и Гарнитуры Cougar

Хотите быть одним из лучших игроков и слышать приближение противника за версту? В этом вам поможет профессиональная геймерская гарнитура Cougar Immersa, ведь качество и точность звука не сможет сравниться ни с чем! А великолепный и уникальный в своём роде встроенный микрофон с шумоподавлением, позволит тотчас оповестить союзников о приближающемся противнике. Самое главное, что наушники подойдут не только для игр, но и для прослушивания любимой музыки, просмотров фильмов и общения в интернет-приложениях. Наушники Cougar, несомненно, позаботятся о ваших положительных эмоциях и создадут дополнительную благоприятную атмосферу.

Ещё одним отличительным и бесспорно важным преимуществом Cougar является – комфорт. Непревзойденная модель кожаного оголовья, да к тому же с автоматической регулировкой посадки, сделает вас и наушники одним целым. Так же стоит обратить внимание на компактный пульт управления. Он с легкостью позволит в нужный момент прибавить и убавить звук или же заглушить микрофон, когда этого потребуют обстоятельства.

Стоит упомянуть, что Cougar отличается от остальных компаний своим модным дизайном и стойкими материалами. Необычайная легкость наушников позволяет использовать их в течение всего дня. Стильный вид и утонченный цвет наушников Cougar придется по вкусу каждому.

В нашем магазине «SVEN DNEPR» Вы можете купить наушники Cougar по конкурентной цене. А если у Вас возникнут вопросы, то наши опытные специалисты всегда готовы Вас проконсультировать по  товару и помочь определиться  с выбором.

Ждем Вас по адресу: г. Днепр, улица Суворова, 14.

Осуществить заказ так же можно на сайте sven.dp.ua. Или позвонив по телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Доставка товаров осуществляется по всей Украине.

Вид

  • Гарнитура (наушники с микрофоном)(2)

Назначение

  • Геймерские(2)

Тип крепления

  • Оголовье(2)

Тип подключения

  • Проводной(2)

Цвет

  • Черный/черный(1)
Каталог товаров
2016©0.6164